УКР

5 АЛЬБОМІВ ЛИСТОПАДА

Останній осінній місяць – це торжество музики в усіх її барвах, від модного попу до монументального металу.  Kasa.in.ua про головні альбоми листопада.

«Starboy»

The Weeknd

Новий альбом Абеля Тесфайє, який став однією з ключових фігур в світі поп-музики, присвячений Принсу і Девіду Боуї.  Назва альбому, за словами його, відсилає до пісні «Starman» Боуї. Творчі колаборації з Daft Punk, Кендріком Ламаром, Ланою Дель Рей вийшли цілісними та органічними. Протягом всієї платівки панує атмосфера хорошої вечірки, яка не закінчується. Хочеться розслабитись та насолоджуватись приємним попом слідом за Абелєм.

Альбом в iTunes:https://itunes.apple.com/starboy

 

«Iasamani»

MGZAVREBI

«Iasamani» – шоста за рахунком платівка одного з найяскравіших музичних колективів сучасної Грузії. Альбом містить чотирнадцять нових пісень, які представляють суміш поп-року, інді-року та національної музики. Звучання «Iasamani» значно відрізняється від попередніх робіт групи. Музиканти вирішили повернулися до експериментів зі струнними і духовими.

Альбом в iTunes: https://itunes.apple.com/iasamani

 

«Start-up Молодость»

вагоновожатые

Гурт вагоновожатые розжились третім за рахунком міні-альбом. Платівка «Start-up Молодость» містить п’ять треків, серед яких композиції «Огонь» та «Пунктир», які цього літа вже звучали на фестивалях. Вагоновожатые продовжують гнути свою лінію – карколомні експерименти зі звучанням, традиційні дивацтва та нашарування сенсів.

«Він про те, навіщо і як запускати стартапи та бізнес-проекти. Ця ідея спричинила подальшу гру смислів і понять, — коментує Антон Слєпаков. — Так наш ЕР іронічно і з легкої руки став стилізований під якийсь start-up, з досить розмитими завданнями, але він як завжди має непрості відносини всередині закритого простору і порушує вічні теми швидкоплинності життя».

Альбом в iTunes: https://itunes.apple.com/startap-molodost-ep

 

«Hardwired…To Self-Destruct»

Metallica

Чутки про новий альбом Metallica ходили з 2011 року, коли басист Роберт Трухільо сказав, що група знаходиться в студії і працює над свіжим матеріалом. Ветерани металу витримали небувалу для себе, 8-річну паузу з моменту виходу минулого студійника. Однак не схоже, що всі ці роки група сиділа склавши руки – «Hardwired… To Self-Destruct» вийшов аж на двох дисках у стандартній версії і на трьох – делюксовій. Продюсером став Грег Файделмен, який раніше працював з System Of A Down, Black Sabbath, Slayer та іншими. На кожну з 12 композицій було знято відеокліпи.

Альбом в iTunes:https://itunes.apple.com/hardwired

 

«57th & 9th»

Sting

Новий альбом Стінга «57th & 9th» став вже 12-м в його дискографії. Незвичайна назва платівки відсилає до назв вулиць у Нью-Йорку, які музикант перетинав кожен день, щоб дістатися до студії, де була записана велика частина матеріалу для лонгплею. Sting видав нам потужний класичний поп-рок з простими, але класними гітарними малюнкоми, прямими басами і ударними, чіткими, зрозумілими і чіпкими мелодіями. Що найприємніше – абсолютно природна красива музика, якій віриш.

Альбом в iTunes :https://itunes.apple.com/57th-9th