УКР

БАСТА ПРЕЗЕНТУЄ В КИЄВІ НОВИЙ АЛЬБОМ

Цієї осені один із засновників вітчизняної реп-культури Василь Вакуленко, він же Баста, він же Ноггано і N1NT3NDO, презентує в Києві новий альбом «Баста 5». Гадаємо, що ця подія стане найгарячішою реп-тусовкою року.  Про деталі нового альбому Басти, а також про київський концерт читайте у нашій статті .

«Баста 5» – подвійний альбом, над яким працювали впродовж 3 років. В квітні відбулась прем’єра першої частини, яка включає 11 треків. Новий альбом – повідомлення про те, що все стабільно, все під контролем. Більш того, Баста зміг розворушити свій кілька закостенілий стиль: збільшив темп, оживив саунд за рахунок соковитих «естрадних» семплів, залучив до роботи молодих колег, з якими його звела суддівство в «Голосі». У першій частині нового альбому можна почути голоси Таті («Фонари»), Олега Майамі («Последнее слово»),  Поліни Гагаріної («Голос»). До речі, репер встиг очолити обидва рейтинги російського iTunes. На першу сходинку альбомного чарту потрапила його нова платівка «Баста 5, Часть 1», а сингл «Голос», записаний з Поліною Гагаріної, випередив конкурентів в пісенному чарті.

Та кращі треки ті, в яких Василь Вакуленко знаходить щось свіже у власній виконавській манері – «Удивительный мир», «Хочу к тебе», «Я рано научился летать» та інші. Для багатьох Баста сьогодні – це пісня «Там, где нас нет» з фільму Петра Буслова «Родина», однак на новому альбомі виділяються насамперед пісні, написані для фільму Сергія Соловйова «Ке-ди»: «Я смотрю на небо» і «Партизан».

Наразі відомо, що до офіційний реліз «Баста 5, Часть 2» відбудеться 9 травня. Тож, на київському концерті буде чим поживитись.  Баста з величезною порцією нових треків серйозно розкачає Stereo Plaza. Концерт буде проходити у повному live-складі за участі Таті.Чекаємо, та слухаємо першу частину .

Квитки на концерт Басти 11 листопада  на нашому сайті:

http://kasa.in.ua/basta-5-kyiv