УКР

Їхні зорі запалали...

Їхні зорі запалали...

Музичні самородки, учасники "Х-фактору", хедлайнери фестивалів, відверті лірики та вибухові рокери - все це "Без Обмежень".

Гурт "Без Обмежень" - український рок-гурт, який розпочав свою музичну дільність у 1999 році. На сьогоднішній день в творчій скарбничці колективу є п'ять студійних альбомів. "Без Обмежень" є мегапопулярними і, без перебільшень, ці романтичні рокери - справжні зірки на небі українського шоубізу.

Зараз до складу колективу входять: Сергій Танчинець — вокал, лідер; Андрій Радько — гітара; Ігор Рибар — гітара; Олександр Адаменко — бас-гітара;  Олексій Бережний — ударні.

Зірок треба знати в обличчя ...

Така нагода буде у тебе безпосередньо на концертах гурту: 17 жовтня в Рівному, 18 жовтня в Ковелі, 21 жовтня в Луцьку. Твій квиток у нас!

А поки вмощуйся зручніше і читай цікаві подробиці про учасників "Без Обмежень":

1. На проекті "Х-фактор" колектив жартома називали "без обстежень".

2. У самому гурті хлопці теж мають один для одного цікаві нікнейми. Так, басиста , Олександра Адаменка, всі називають Арджо, тому що він родом з міста Покрова (раніше Орджонікідзе).  Карлосом кличуть барабанщика Івана за його зовнішню схожість на мексиканця. Андрія Радька називають Малиш, а фронтмена Сергія - Джагером.

3. З  напоїв гітарист Андрій надає перевагу американо з молоком. Вокаліст Сергій любить пити класичний зелений чай, хоча вважає, що найкращий чай - це пиво.

4. Сергій, окрім музичних, має ще й неабиякі кулінарні здібності. Він демонструє це на ділі на Youtube каналі гурту у своєму кулінарному відеошоу "Готуй Без Обмежень".

5. Улюбленим фільмом Андрія є "Достукатись до неба" режисера Томаса Яна.

6. Басист Олександр потрапив до складу гурту через кастинг, оголошення якого побачив в інтернеті.

7. Ігор Рибар, барабанщик, був одним із трьох засновників гурту. Але вийшов з його складу і проживав 3 роки у Лондоні. Після повернення до України повернувся й до колективу. У Ігоря дуже талановита творча сім'я. Мати музиканта поетеса та художниця.

8. Зовнішним виглядом, стилем, одягом музикантів гурту "Без Обмежень" займається бренд-менеджер колективу Юля.