УКР

Без Обмежень

02 січня 2020 | 20:30

Про подію

Гурт «Без Обмежень» з концертом у Буковелі!

Провести новорічні свята у компанії найулюбленішого гурту українців – «Без Обмежень» – це, певно, мрія кожного меломана. Ми даруємо тобі цю мрію і запрошуємо на концерт рокерів, який відбудеться вже 2 січня 2020-го року у Буковелі у РЦ «Бука».

Без Обмежень - група, в яку неможливо не закохатися. Почувши хоча б раз їхні пісні, неможливо залишитися байдужим до їх творчості. У звуках музики, в текстах пісень є щось таке, що вабить, що заворожує, і щось настільки близьке кожному. Пісні наповнені почуттями, енергетикою, харизмою ... В них відчувається життя! Отож, зустрічай щирих та зворушливих учасників Без Обмежень з новим альбомом «#Мільярди».

5 причин піти на концерт Без Обмежень у Буковелі:

  1. Новий мегаальбом, котрий здивує тебе своїм неповторним звучанням, піснями, задумами та відоображенням всього, що є в серці кожного. Без обмежень в стилі, без обмежень в почуттях і емоціях. Ти почуєш музику, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.
  2. На сцені справжні чоловіки, які завойовують серця щирістю пісень і умінням відверто ділитися своїми почуттями.
  3. Кожен виступ Без Обмежень - це шалений потік енергії і емоцій, які важко описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них . Варто душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою музикантів.
  4. З перших акордів своїх композицій Без Обмежень заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, підкорює своєю харизматичністю та заводить публіку і не відпускає зі свого полону до самого кінця виступу.
  5. Це пречудова можливість провести музичний вечір у колі друзів та родини, насолодитись якісною українською музикою та наповнитись зарядом емоцій та вражень на весь наступний рік.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Без Обмежень» 2 січня у Буковелі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо