УКР

БУМБОКС ВІДІГРАЄ ДВОДЕННИЙ КОНЦЕРТ В ОРИГІНАЛЬНОМУ СКЛАДІ

Ви вже чули цю приголомшливу новину? Бумбокс відіграє два особливих концерти в київському клубі «Sentrum». 19 і 20 листопада Андрій Хливнюк, Муха і Валік виконають пісні, які увійшли до перших альбомів.  В перший день група зіграє «Меломанію» і «Family Бізнес», а в  другий – «Family Бізнес» і «III». kasa.in.ua пропонує Вам не томитись в очікуванні цієї події, а переслухати старі улюблені пісні.

Меломанія (2005)

Те, з чого почалась всенародна любов. Перший альбом гурту Бумбокс вийшов у квітні 2005 року і називався «Меломанiя». Платівка була переповнена ентузіазмом новобранців, яким не терпілося на повну котушку використати свій шанс і докричатися до «широкого загалу».

Пісні виявилися чудовими і скоро стали фаворитами всіх місцевих радіостанцій. Секрет успіху «Меломанії» простий – Бумбокс імпровізував, вкладаючи душу, і, як кажуть, опинився в потрібний час у потрібному місці. Пісні про відомі істини, реальні проблеми, аську, чати та інше, припали до смаку народу.

Family Бізнес (2006)

Бумбокс з цим альбомом зробив крок до дорослішання. Більш продумана і виважена платівка. Музиканти на славу попрацювали і над лірикою, і над звуком: колоритна, рельєфна гітара, бас-гітара, багатий і абсолютно самодостатній рояль. До альбому ввійшли 11 композицій, серед яких «Вахтерам», «Ким би ми були», «Квіти у волосі», «Хоттабыч» – нетлінки, слова яких знають всі без вийнятку. Без цих пісень неможливо уявити вуличних музикантів на Хрещатику, дворові посиденьки, фестивалі.

ІІІ (2008)

Всього 11 треків складаються в закінчену картину, де кожна деталь на потрібному місці. Бадьорий рок-н-рол «Поліна», балада «Наодинці», бойовита «Тримай» і неголосна «Та4то». Альбом «ІІІ» про такі речі як любов, почуття, розставання, самотність, про те, що важко виразити словами.

Квитки вже на нашому сайті!

19 листопада: https://kasa.in.ua/index.php/bumboks-kyiv-19-11

20 листопада: https://kasa.in.ua/index.php/bumboks-kyiv-20-11