УКР

Христина Соловій

24 жовтня 2018 | 19:00

Про подію

Христина Соловій поспішає до Чернівців на музичне рандеву

Цю осінь Ви гарантовано запам’ятаєте надовго! Чому? Бо такого безмежжя чуттєвої музики Вам ще не доводилось бачити! Тож, дорогі чернівчани, уже 24 жовтня 2018 року зустрічайте у своєму місті незрівнянну та ніжну Христину Соловій!

До речі, спеціально для цієї довгоочікуваної зустрічі з мешканцями Чернівців співачка приготувала безліч приємних музичних сюрпризів. Залишились лічені дні до тієї дати, коли Чернівецький драматичний театр імені Ольги Кобилянської наповниться магнетичною енергетикою вокалістки, яка поспішає до своїх слухачів з великим сольним концертом. Покваптесь придбати квитки!

«Любий друг» представить Христину Соловій у новому, зовсім іншому амплуа

«Моя нова творчість абсолютно відрізняється від попередньої музики», - зізнається співачка. …І це справді так. Ніжний чуттєвий вокал і відверті особисті історії, адресовані ліричному героєві – любому другові, вилились у новий реліз Христини Соловій «Любий друг». Саме він крізь призму її авторських пісень відкриє слухачам зовсім іншу Христину Соловій, оновлену, готову до зворушливих зізнань і відвертого музичного діалогу.

Сміливі експерименти та непрості рішення, музичні новації та вірність принципам

Нова платівка Христини Соловій – це не просто альбом із близько двох десятків пісень. Це - не лише особисті історії… Це - жмутки емоцій і переживань, тих глибинних станів душі, коли хочеться кричати всьому світу, а важко промовити навіть парі очей навпроти; тих мозаїчних вражень, які ще довго навідуються у сни та змінюють твою реальність… І їх неможливо вмістити в графічні знаки на нотному стані чи в кілька фраз на папері. Вони не вкладаються у формати, бо мають потужність творити свої. Вони вириваються з грудей і з надривом у цьому зазвичай ніжному оксамитовому голосі так проникливо звучать у сутінках осені.

І насправді мало хто знає, як нелегко ділитись сокровенним, як непросто приймати радикальні рішення: змінити команду музикантів, зробити ексклюзивне незвичне аранжування, відкрити нові грані творчого потенціалу, аби донести слухачеві головне; і як складно не просто прагнути досконалої гармонії, а й уміти її творити. Однак цій неймовірно талановитій співачці, цій тендітній, проте такій принциповій і харизматичній дівчині це вдалось!

Хочете зануритись в атмосферу емоційності сольного концерту Христини Соловій у Чернівцях!

Не пропустіть нагоди особисто побувати на презентації нового альбому співачки «Любий друг» і вживу почути її авторські пісні в особливому чуттєвому виконанні! На Вас очікуватиме справжній водоспад емоцій! Адже кожна пісня Христини Соловій – це справжність і чистота, неподільна єдність і гармонійність мелодії та слова. Її композиції сприймаються легко, на одному диханні, глибоко проникаючи в душу та спонукаючи пережити все разом із авторкою, і задуматись над тим, що ж насправді для Вас є дорогим і цінним.

Як гарантовано потрапити на концерт Христини Соловій у Чернівцях?

Придбайте квитки на презентацію нового альбому співачки в зручний для Вас спосіб: онлайн чи в мережі наших кас. І зверніть увагу! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору. Тож жодних переплат із Вашого боку! До зустрічі 24 жовтня!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо