УКР

ЧОМУ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ КОНЦЕРТ ГРУПИ ГРИБИ

26 листопада в Дніпро їдуть Гриби з презентацією дебютного альбому. Окрім того, що цей концерт передбачала Ванга, є ще як мінімум 5 причин чому його слід відвідати.

1.Хіп –хоп маніяки. Продюсер Юрій Бардаш за підтримки двох маловідомих реперів 4atty і «Симптом НЖН», а також відеоблогера Кореспондента Радужного створив Гриби і записав перше відео ще влітку. Артисти в кліпах виглядають як люди, з якими не хочеться стикатися вночі. Минуло лише півроку, а проект став головною музичною темою країни, а сама група перетворилася в найбільш багатообіцяючого новачка в репі СНД.

 

2.Гучний дебют. Про цей проект та їх перший альбом не писав тільки лінивий. Вони прикували увагу журналістів, колег по цеху, простих слухачів. Без всяких сумнівів реліз з 9 пісень не залишив байдужим нікого. До речі, саме «Дом на колессах. Ч.1» стала найпопулярнішим музичним записом в соціальній мережі ВКонтакті. За першу добу йому вдалося досягти небувалого результату –11 тисяч репостів. Наразі альбомом поділилися вже понад 30 тисяч користувачів.

3.Прилипаючі тексти. Музика Грибів – простенькі хаус-наспіви, які своїм змістом смахують на суцільний стьоб. Ритмічні несерйозні речитативи після прослуховування западають у голову надовго. Тут немає текстів про реальних пацанів, правду кварталів, бідного репера, продажну дівку та розбите серце. Гриби просто закликають зробити голосніше і піднімати руки вище.

4. Музична машина часу. Сира мішанина хаус-музики і хіп-хопу уносить кудись у минуле. Тут відголоски двохтисячних, дев’яностих і навіть відчувається дух брейкданс-олдскулу 80-х, як у  «Пудингу». Якщо говорити прямо, то Гриби – це не та група, яку «слухають» в звичному розумінні цього слова. Під їх треки треба вриватися, качати, танцювати, шаленіти, джемитись та ностальгувати за часами, коли для того, щоб бути крутим достатньо було носити широкі спортивки та танцювати брейк-данс на районних дискотеках.

 

5.Ядерний вибух.  Саме 26 листопада Гриби вийдуть на сцену Concert Hall «Opera» і розкачають не по-дитячому. Стовідсотково, це буде гучно, брутально, агресивно та атмосферно. Послухати  «Д.Н.К.ч.1» прийдуть всі – і представники андеграунду, і тусовщики, і ті, хто замахався сидіти в офісі. Тож, покваптесь, квитків залишається все менше, а бажаючих все більше.

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/hryby-dnipro