УКР

Почути і закохатись: Børns відіграє концерт у Києві

Гарретт Борнс починав як ілюзіоніст, а тепер здатний заворожити будь-яку публіку. 29 травня – київську. В столицю американський співак привезе нову платівку «Blue Madonna». Розповідаємо, чим цікавий музикант і що очікувати від концерту в «Atlas».

У Гарретта Борнса є все, щоб стати великою зіркою американської поп-музики: солодкий голос, андрогінна сексуальність, приємні пісні про любов і Лос-Анджелес. Популярність Børns приніс трек «Electric Love» в 2015 році, який згодом став платиновим. Далі рух тільки вгору: дебютний альбом «Dopamine», обкладинки Vogue, тури з Charli XCX, Bleachers, Halsey, The Lumineers і Mumford & Sons і фестивалі Coachella, Lollapalooza, Austin City Limits. Загалом 23-річний артист отримав все, що передбачає статус зірки.


Стиль Børns – це глем-рок 70-х, легковажний сінті-поп, Девід Боуї і Roxy Music, summertime sadness як у Лани, трошки надриву Флоренс. І все це в обгортці від Gucci. Гарретт вміло поєднує безліч текстур, вокальних візерунків, відсилок і запозичень. Але при цьому його неможливо звинуватити у надмірності чи підловити на плагіаті. Børns краде як митець. Це вміння у поєднанні з талантом дозволяють створювати унікальну музику.  


На початку року Гарретт представив другий повноформатний альбом «Blue Madonna», назва якого одразу відсилає до біблійних мотивів і мистецтва Ренесансу. Авторами пісень виступили сам Børns і Том Шлайтер, який вже співпрацював з артистом. Продюсером запису став Томмі Інгліш, який доклав руку до дебютного альбому артиста.


У новій роботі Борнс не відмовився від свого фірмового синтезаторно-глемового бризу, вижав все найкраще з 80-х і запхнув цей концентрат у сучасну обгортку. Оцінити «Blue Madonna» наживо ми зможемо вже 29 травня в київському клубі Atlas.