УКР

ДАВАЙ-ДАВАЙ МУЗИКУ: ВИЙШОВ НОВИЙ АЛЬБОМ ГРУПИ 5'NIZZA

5'NIZZA презентували перший за 12 років альбом. «КУ» – це третій студійник у дискографії гурту, до якого увійшли 14 пісень. Три з них – «Але», «Далеко», «Вверх», музиканти представили після реюніону в 2015 році. Назва альбому «КУ» відсилає до привітання, яке використовують жителі вигаданої планети Плюк з фільму «Кін-дза-дза» режисера Георгія Данелії, випущеного в 1986 році.

5`Nizza розпалась ще до того, як в Україні з’явились достойні концертні майданчики і великі фестивалі, задовго до того, як у нас запрацював iTunes, набрав популярності «Вконтакті» . Дует зароджувався на стику двох епох. Вони ще застали період  панування традиційних медіа, які, не спішили відкривати групу, яка протоптала стежку багатьом українським та вітчизняним музикантам. Тоді успіхом називали масове розповсюдження їх першого альбому на CD-болванках, ажіотаж навколо концертів і всенародну любов. Саме вона досі штовхає Бабкіна та Сана творити для братства, зрощеного на таких нетлінках, як «Ямайка», «Солдат», «Ти кидал» і «Натяни».

Слухати «КУ» для кожного фана – значить кидати свою енергію в топку Всесвіту, сприяти глобальному потеплінню, втрачати голову, кайфувати під добротні ритми, прирікати себе на вічні блукання і почуття свободи. І закидайте нас камінням, якщо це не найочікуваніший альбом в історії української музики.

Все те, за що ми так любимо 5`Nizza, ці двоє змогли зберегти і в новій роботі: буфонада, гра слів, російсько-англійський гон, дощ асоціацій, їдка іронія. Проте, легкі на видиху тексти вже не такі легкі, як здається: за кожною обкуреною римою стоїть вже не юнацьке музичне хуліганство, а виважена робота дорослих артистів.

 

Бабкін і Сан продовжують дражнитись, розхитувати естрадну дисципліну, смикати за коси співачок, прогулювати важливі уроки шоу-бізнесу, кривлятись і показувати язик всім, хто багато років тому радив скоріше піти від мінімалістичної формули «два голоси – одна гітара». Вони продовжують робити те, що почали багато років тому, але вже більш професійно і розумно.

Першими «КУ» почують харків'яни. 5'NIZZA завжди повертається туди, де народилась. Далі група вирушить з концертами по країні. 15 березня – Дніпро, 16 – Запоріжжя, потім Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Черкаси та, нарешті, Київ – тут концерт відбудеться 24 березня.

Квитки на концерти туру 5'NIZZA: https://kasa.in.ua/site/search/?s=5%27NIZZA