УКР

ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ НА КВІТЕНЬ

За нашими прогнозами, квітень буде гарячим та надзвичайно цікавим. Готуйтесь до гарячих вечорів з улюбленими музикантами!

Бумбокс

Тур на підтримку максі-синглу «Люди»

Тур на підтримку другого в історії Бумбоксу максі-синглу «Люди» розпочнеться 2 квітня концертом у Києві. Готуйтесь почути п’ять пісень – екранізовані раніше «Люди», «Выход» та «Злива» (за участі Джамали та Pianoбоя), а також поки не оприлюднені «Рок-н-рол» та «Мала», а також улюблені нетлінки, без яких не обійдеться жоден виступ.

Обирайте своє місто: http://kasa.in.ua/boombox

Нік Вуйчич «Життя без кордонів»

7 квітня, НСК "Олімпійський"

Вперше в Україні Нік Вуйчич! Людина, чиє життя захоплює і надихає весь світ представить Києву свою програму «Життя без кордонів». Нік виступав у 55 країнах, зустрічався з 13 президентами, а його аудиторія складає більш ніж 8,5 млн людей. Не пропустіть зустріч з легендою, яка переверне Ваше життя.

Квитки: http://kasa.in.ua/nik-vuichych-kyiv

БГ. Аквариум

8 квітня, Київ Caribbean Club

Глибина текстів, акустичне звучання, незгасний оптимізм БГ і порція мудрості "для своїх" – гарана традиція на концертах Акваріума. Живі легенди знаходяться серед нас, і нам слід дякувати богів за можливість зустрічі з ними. У Києві відбудеться особливий концерт, втім, як і кожен виступ, легендарної групи Акваріум.

Квитки: http://kasa.in.ua/bh-akvaryum-kyiv

The Prodigy

12 квітня, Палац Спорту

The Prodigy – справжні самураї, «воїни рейву». Колючі ритми не дозволять стояти на місці: енергія з цієї команди просто б'є ключем, так що шансів залишитися байдужим поряд з ними неможливо.

12 квітня на нас чекає короткий екскурс в безумство. Лиха атмосфера 90-х років, британський андеграунд і дика, але симпатична музика, а також презентація нового альбому – The Prodigy не загубили колишньої бадьорості духу і фірмового звучання.

Квитки: http://kasa.in.ua/the-prodigy-kyiv

Vivienne Mort. Презентація нового альбому

15 квітня, Львів Event-Hall «КІНО»

Інді-рок гурт Vivienne Mort додадуть Вашій весні яскравих барв. Серйозні теми, глобальні проблеми та поліфонічні сенси у новому ЕР «Rosa» обрамлені чарівним голосом та майстерними аранжуваннями. Слухаючи Vivienne Mort, розумієш, що українській музиці таки бути.

Квитки: http://kasa.in.ua/vivienne-mort-lviv

DaKooka

16 квітня, Запоріжжя Zima Project

DaKooka – мегаталановита особистість. Вона – черговий прорив в українській музиці. Їй по плечу fusion і тrip-hop, indie-rock і experimental, pop і electronic. Гармонійне поєднання електронного саунду і клавіш неймовірно вдало доповнюється чарівним, ніжним, але і в той же час сильним вокалом солістки. Цієї весни DaKooka запрошує на презентацію нового альбому «Ерось».

Квитки: http://kasa.in.ua/dakooka-zaporizhzhia

Макс Барских

23 квітня, Дніпропетровськ Concert Hall «Opera»

Макс Барських – один з найбільш епатажних і скандальних українських співаків, який підкорив сцену своїм проникливим голосом, екстравагантними вчинками і нестандартними рішеннями. 23 квітня Дніпропетровськ побачить нову шоу-програму «Подруга ночь».

Квитки: http://kasa.in.ua/maks-barskyh-dnipropetrovsk