УКР

ДЕКІЛЬКА ТЕПЛИХ РЯДКІВ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НІНО КАТАМАДЗЕ

Сьогодні День народження неперевершеної Ніно Катамадзе, яка вже не один рік радує українців своєю творчістю та підтримкою. Важко дібрати слова, щоб описати настільки прекрасну людину. Якщо Ви хочете про неї щось дізнатись, то одразу прямуйте на концерт – музика скаже набагато більше.

Сольна кар'єра Ніно, народженої в оксамитовому серпні, в самому чудовому куточку Грузії, в Аджарії (Кобулеті), почалася в 1990 році. Саме тоді, під час навчання на вокальному факультеті, дівчина, що співає з чотирьох років, вийшла на аматорську сцену і миттєво прикувала увагу глядачів. Співачка Ніно Катамадзе – людина, яка не має меж. Ніно щедро ділиться зі своїми слухачами теплом, мудрістю та красою, якою вона насичується протягом життя у чарівній  Грузії .

Сьогодні про співачку говорять як про професіонала, колоритного представника світу джазової музики. Кожен її виступ – це божевільна енергетика і практично зачарована її магнетизмом публіка. На концертах можна насолодитись піснями виключно грузинською мовою, але, як не дивно, вони зрозумілі кожному, адже Ніно говорить універсальною мовою кохання і почуттів. Мабуть, в цьому є заслуга її творчої родини: кожен був знайомий з музичними інструментами і обдарований талантом музиканта і виконавця, тому дорога Ніно до великої сцени була старанно вимощена увагою та турботою.

Здається, що її вистачає на всіх. Окрім того, що Ніно прекрасна співачка, дивовижна мама, любляча дружина і гордість родини, вона ще й встигає бути другом для своїх фанатів та піклуватись про отчуючих. Так, наприклад, у 1994-му році Ніно створила благодійний фонд. Вона прагне допомагати інвалідам, а також незахищеним в соціальному плані артистам.

З 1999-й року Ніно почала професійну кар'єру в складі групи Insight, музиканти якої так само, як і вокалістка – вихідці з Аджарії.  Найзнаменитіші фестивалі Європи запрошують колектив Insight на свої сцени. Лондон, Відень, Брістоль, Единбург відкривають свої двері вокалістці. По п'ятах за Ніно, де б вона не з'явилася, слідують успіх, світове визнання і захоплення шанувальників.  Кольорові альбоми викликають захоплення і демонструють кращі джазові зразки.  Вся творчість групи наскрізь просякнута  філософією про вічність людського життя, надією, співчуттям, розумінням і звичайно коханням.

Цієї осені на нас чекають дивовижні зустрічі з Ніно Катамадзе & INSIGHT. Україна нарешті почує новий кольоровий альбом «Yellow».

Квитки:

12 вересня Київ: http://kasa.in.ua/index.php/nyno-katamadze-insight-kyiv

19 листопада Харків: http://kasa.in.ua/index.php/nyno-katamadze-insight-harkiv

23 листопада Івано-Франківськ: http://kasa.in.ua/index.php/nyno-katamadze-insight-ivano-frankivsk

25 листопада Житомир: http://kasa.in.ua/index.php/nino-katamadze-insight-zhytomyr