УКР

ЯКИМ БУДЕ КОНЦЕРТ DEPECHE MODE В КИЄВІ

Їх музика феноменальна, їх енергетика найпотужніша, їх шоу найгучніші, їх платівки найочікуваніші. Вони – культові Depeche Mode. І вони їдуть в Україну!

Продавши понад 100 мільйонів записів і зігравши для більш ніж 30 мільйонів фанатів по всьому світу, група Depeche Mode продовжує дивувати. Сила-силенна артистів посилаються на них як на джерело натхнення, а критики описують їх «все ще палаючий слід» і наголошують на зростаючій значимості групи з плином років. «Global Spirit Tour» покликаний продовжити історію успіху та музичних відкриттів групи.

3 роки тому Depeche Mode скасували концерт у Києві через нестабільну ситуацію в країні. Тому у фанів є гарний привід показати музикантам, як вони скучили. Вже 19 липня на НСК «Олімпійський» прогримить довгоочікуваний концерт, який сколихне столицю своєю масштабністю. За кілька днів до події на майданчику почнуть монтувати сцену висотою з шестиповерховий будинок, в шириною – 50 метрів. Величезний екран на всю ширину і висоту сцени за спинами музикантів дозволить візуалізувати спеціальний відеоряд під час шоу. Над мультимедійним супроводом працював іменитий фотограф Антон Корбайн, який знімає кліпи для Depeche Mode.

 

На розігріві у групи виступить композитор, співачка, діджей – Maya Jane Coles. Ця талановита дівчина з Лондона вже підкорила своїми сетами клубні майданчики всього світу. Після виступу на НСК «Олімпійський», про неї заговорять і в Україні.

Поєднання світла, динамічного відеоряду, вихолощеного звуку, неймовірного сет-листа штовхають до очевидного висновку – це буде легендарно! Ми вже уявляємо, як вибухне оплесками концертний майданчик, коли зазвучить «Personal Jesus», як розсікатимуть повітря нові композиції з альбому «Spirit», як пульсуючі електронні ритми і тембри затягуватимуть у безодню фірмового саунду, як неповторні інтонації Гаана врізатимуться в пам’ять.

«Global Spirit Tour» в черговий раз покаже, що Depeche Mode залишаються найкращими і не збираються здавати позиції! Концерт на «Олімпійському» – це подія, на яку з’їдуться музичні паломники зі всієї країни, щоб на власні очі побачити групу, на творчості якої сформувалась особлива музична естетика декількох поколінь.