УКР

Про що мовчать чоловіки або Дикун forever

29 липня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі!

Любі жителі та гості міста Дніпро, радо запрошуємо вас на неймовірну подію цієї весни – спектакль в жанрі стендап під назвою «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever», який відбудеться 29 липня 2020 року у Менора-центрі КЗ «Синай».

«Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, які турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена «Olivier Awards» і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Спектакль «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це веселий монолог актора про відносини Чоловіка і Жінки. На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто «уживається» в шлюбі. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трішки веселішим і гармонійнішим.

5 причин піти на виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі:

  1. Це ексклюзивна нагода стати причетним до театрального дійства, яке здобуло мільйони прихильників по всьому світу та стало найзатребуванішою постановкою на Бродвеї.
  2. Геніальна постановка «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це щирий, відвертий та емоційний діалог тет-а-тет з залом, що є завданням не з простих та навіть справжнім випробуванням для артиста.
  3. Гарантовано: ти будеш захоплений акторською майстерністю головного героя та його професійним рівнем театральної гри. Адже ним стане неперевершений Дмитро Танкович!
  4. «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це  одна з найулюбленіших вистав українського глядача. Адже вона підіймає одне із найгостріших питань: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова! Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і пропонує її рішення! Заінтригували?
  5. Ти матимеш можливість побачити не тривіальну театральну виставу, а оригінальну форму спектаклю – монолог у жанрі stand-up. Погодься, такі вистави не часте дійство. Тож пропустити постановку «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі ти просто не можеш!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» 29 липня 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо