УКР

ДОРОГУ МОЛОДИМ: 5 ВИКОНАВЦІВ, ЯКИХ ВАРТО ПОСЛУХАТИ

StereoСонце

StereoСонце – нова зірка на нашому музичному небосхилі. Нова, але їй є чим похизуватись. Лідер гурту Ігор Грохоцький переміг у шоу «Голос країни», підкоривши Україну своїм голосом та харизмою, а далі те, про що можна тільки мріяти молодим виконавцям. Виступи на харківському та київському стадіонах на одній сцені разом з Океаном Ельзи. StereoСонце виконують як авторські пісні, так і кавери.

Квитки на концерт 24 січня: http://kasa.in.ua/stereosontse-kyiv

ГАПОЧКА

Інді-електронне тріо Гапочка, один з унікальних колективів нової генерації української музики. На початку кар’єри грали альтернативу, проте жага до експериментів і стильових метаморфоз привели Гапочку до  ніжного електроакустичного інді.

DaKooka

DaKooka – мегаталановита особистість. Вона – черговий прорив в українській музиці. Їй по плечу  fusion і тrip-hop,  indie-rock і experimental, pop і electronic. Гармонійне поєднання електронного саунду і клавіш неймовірно вдало доповнюється чарівним, ніжним, але і в той же час сильним вокалом солістки. Оскільки група молода, ще не спокушена і не зіпсована славою, на кожному концерті вокалістка скромно спілкується з публікою.

DVOE

Ковток свіжої та якісної електроники DVOE – це музика для справжніх поціновувачів.  Повна свобода творчості породила калейдоскоп синглів: від танцювальних і швидких до вдумливих і  ліричних. Слухаєш їх і розумієш, що українська електроника таки може бути такою соковитою і такою різною. Сильний вокал та запальні танці Дібрової, талановита гра барабанщика Угоднікова, пісні, які змусять вас танцювати та відриватись будь-кого.

ФІОЛЕТ

Вже 6 років Фіолет з величезною самовіддачею підкорюють Україну: і неважливо чи це сцена великого фесту, чи затишного пабу.  На їх концертах завжди багато драйву, багато емоцій. Ці хлопці вміють підбирати такі ноти , які здатні затягти в інші галактики. Їх музика – це прогулянка безмежними і глибокими просторами людської душі, це гімн молодості, гімн любові, гімн життю.