УКР

ФЕЄРИЧНЕ ПОВЕРНЕННЯ NIGHTWISH В УКРАЇНУ

Металісти всієї країни затамували подих в очікуванні концерту легендарних фінів NIGHTWISH в рамках нового туру «Endless Forms Most Beautiful». 22 травня столичний Палац «Україна» стане свідком грандіозної події. Приєднуйтесь і Ви! Маєте сумніви? Тоді читайте нашу статтю про легенд хеві-метала.

ПАЛЬМА ПЕРШОСТІ

Фінський хеві-метал став справжнім світовим трендом. Чим пояснити популярність фінських груп, що грають важкий метал? Nightwish, HIM, Insomnium, Children of Bodom, Amorphis і багато інших груп шануються в співтоваристві металістів різних країн світу. Фінський метал демонструє неймовірно складні пісенні структури. Фінська музика виділяється всім: починаючи з гіпнотичного філігранного гітарного соло Children of Bodom і закінчуючи грою віолончелей замість гітар у Apocalyptica.

Народжена поза мейнстрімом, одна з найбільш пам'ятних фінських груп останнього десятиліття – це, безперечно, Nightwish. Потужні і високохудожні металеві композиції завжди виділяли цю команду серед загалу. До речі, дослідження 2012 року показало, що Фінляндія є світовим лідером за кількістю метал-груп на душу населення, тобто 53,2 метал-групи на 100 000 чоловік. І це не заважає Nightwish утримувати першість.

ЧИМ ПРОСЛАВИЛИСЬ

Ранні Nightwish славились оперним голосом екс-вокалістки Тар'ї. Новим витком у творчості групи стало залучення до запису симфонічного оркестру, починаючи з альбому «Century Child».

Nightwish відомі музичними розповідями в стилі фентезі. Свої твори вони наповнюють емоціями, використовуючи театралізований музичний підхід, а також поєднання клавішних, контрабаса, важких гітар і жіночого вокалу. А сьогодні анонси неабияк інтригують, адже група запевняє, що таких Nightwish ви ще не чули і не бачили.  Вони тепер звучать більш насичено та впевнено.

ПРО НОВИЙ АЛЬБОМ

Nightwish має за плечима вісім студійних альбомів і визнання критиків усього світу, та це не заважає їм ставити все більш грандіозні цілі та робити голосні заяви. Свій крайній альбом  «Endless Forms Most Beautiful» вони назвали вічною спадщиною для справжніх поціновувачів мистецтва. Цікаво, що платівка написаний під впливом творчості поета Уолта Уітмена та наукових праць натураліста Чарльза Дарвіна. У записі взяв участь популяризатор науки Річард Докінз.

Що ж звучить як мінімум незвичайно та багатообіцяюче. Тож, до зустрічі на концерті!

Квитки шукайте за посиланням: http://kasa.in.ua/nightwish-kyiv.