УКР

Чим запам’яталась цьогорічна церемонія Греммі?

В неділю 26-го січня відбулась 62-га музична церемонія вручення нагород Академії звукозапису – Греммі-2020.

Щорічно церемонія вражає своїми масштабами, зірковими образами та неповторними виступами і, звісно ж, інтригує!

Хто отримав заповітну нагороду Греммі-2020?

Беззаперечним лідером цьогоріч стала запальна американська співачка Біллі Айліш, яка понесла чи, вірніше, повезла додому аж п’ять нагород у таких номінаціях: Запис року, Альбом року, Співачка року, Пісня року та Найкращий новий виконавець.

Серед інших музикантів були відзначені Гері Кларк Молодший (Найкраща рок-композиція), Cage The Elephant (Найкращий рок-альбом), Vampire Weekend (Найкращий альтернативний альбом), Anderson Paak (Найкращий R&B альбом), The Chemical Brothers ( Найкращий електронний альбом) та інші.

Українка здобула нагороду Греммі?

Так! Перемога в номінації «Найкраща збірка класичної музики» за альбом The Poetry of the Places пішла до рук українки Наді Шпаченко, котра вже понад 20 років мешкає у США та викладає в Каліфорнійському університеті.

Зворушливе повернення…

Чи не найчуттєвішим перформансом стала пісня «Anyone» Демі Ловато. Саме цьогорічна церемонія стала поверненням американської діви на сцену після дворічної паузи у творчості, пов’язаною із реабілітацією після передозування наркотиками. Відчуй і ти глибину емоцій співачки під час виступу.

Що там по зірковим образам?

Стримано, нудно, яскраво, відверто… Кожного разу зірки не втомлюються нас дивувати як приємно, так і не дуже. Ми зробили підбірочку образів селебрітіз з червоної доріжки. Пиши у коментах на Facebook, який припав тобі до душі!