УКР

ГОГОЛЬФЕСТ-2016

Головна мистецька подія осені – IX Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест» в пройде в Києві з 16 по 25 вересня. В рамках фестивалю будуть презентовані роботи кращих українських та світових митців. В ці дні «Гогольфест» збере потужну армію творців. Ми говоримо називаємо їх армією, тому що саме в цьому році фестиваль покликаний показати роль культури під час війни.

Фестиваль продовжує освоювати все нові й нові території: якщо в минулому році він базувався на ВДНГ,  то цьогоріч майданчиком «Гогольфесту» стане творчий простір Арт-завод «Платформа» на Дарниці в Києві . Саме у цьому креативному  просторі будуть побудовані і представлені конструкції з різних видів мистецтва і ключових суміжних дисциплін: музика, танець, експериментальний театр, сценографія, живопис, дизайн, кіно та аудіовізуальні мистецтва.

У програмі «Гогольфесту» можна знайти найнесподіваніші перформанси, шоу, презентації, виставки, які охоплюють понад 10 напрямків сучасного мистецтва. Серед топ-подій –  новий проект Владислава Троїцького «Шоу В» за участю фрік-кабаре Dakh Daughters на відкритті фестивалю, який розповість детективну історію падіння Вавилонської вежі. Та на цьому прем’єри від Троїцького не закінчуються. Засновник фестивалю представить ще три проекти виставу «…але вітер…», оперу-цирк «ВАВИЛОН» і нове шоу DakhDaughters цирк-кабаре «Баби. Babylon».

Гості також побачать дві вистави «На дні» та «Остання стрічка Креппа» від легенди світового театру Оскараса Коршуновуса, концерти ізраїльських, швейцарських і голландських виконавців академічної музики, хореографічна вистава «Близкість» від танцювального театру Echo Echo та молдовської танцювальної групи Voices, постановка Чеві Мюрадай (Іспанія), дві вистави сучасних молодих хореографів «Свідомість (під)» і «Субстрат», а також десятки інших подій.

На нашому сайті ви можете придбати квитки на найяскравіші події «Гогольфесту»: https://kasa.in.ua/gogolfest