УКР

ГРУПА ЕЁ ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ АЛЬБОМ

Група её зухвало відкрила двері в український шоубіз ногою і почала диктувати свою естетику, яка йде врозріз з напарфумленою попсою. В минулому – це учасники інді-поп колективу deliKate, який припинив своє існування, натомість породив один з найоригінальніших проектів української сцени з новою музикою, концепцією, стилем.

Харківсько-київське тріо, данинна пострадянськiй епосi, ставка на експериментальний поп, і при цьому фантастичний повноформатний альбом «Чоловік-Муза». За словами вокалістки Каті Офліян, у пластинки дуже символічна назва, оскільки більшість композицій з'явилися саме завдяки «Чоловікам-Музам» з її оточення. Все інше в тому ж дусі: влучні спостереження за сучасним життям і сардонічні роздуми про те, що відбувається на романтичному фронті.

До платівки увійшло 9 треків на трьох мовах, включаючи сингли «Enjoy», «Не треба», «Хлопець» і «Kateryna»: «Найбільше нам подобається в цьому альбомі природність його появи. Це не було якоюсь супер метою, просто матеріал накопичувався сам по собі протягом року. Ми не писали всі пісні скопом, висиджуючи на студії годинами. З кожним треком була індивідуальна робота, тому що спочатку ми розглядали його як сингл. Ніяких дедлайнів і напрягів. Коли зрозуміли, що пісень вже 9 і всі вони легко об'єднуються в альбом, то подумали, а чому б не випустити LP », –  розповідають музиканти.

За мірками поп-індустрії, це розв'язний альбом, де немає поступок мейнстрімним смакам: ні зацукрованих мелодій, ні тривіальних історій, ні заїжджених форматів, ні відполірованого звучання. Група её – амбітний проект, за яким цікаво спостерiгати та приємно слухати.