УКР

ХТО ТАКИЙ ТОМ ОДЕЛЛ І ЧОМУ ВИ ЙОГО ПОЛЮБИТЕ

Майбутнє британської поп-музики, володар престижних музичний премій і просто прекрасний виконавець Том Оделл 23 березня відіграє концерт у Києві. Kasa.in.ua назвала п’ять причин полюбити музиканта та купити квиток на його концерт.

Кохання в кожній ноті. Том Оделл виглядає як принц з діснеївських мультфільмів. Тільки замість білого коня у нього фортепіано. І рятує він не принцесу, а свого слухача. Цей юнак нагадує про те, як важливо кохати, пробачати та підтримувати один одного. Романтичні тексти Том упаковує в яскраву обгортку поп-музики, яку ми часто чуємо у фільмах, на радіо і телебаченні.

Енергетика Боуї. Успіх до виконавця прийшов миттєво. Він дебютував із синглом «Another Love», який відразу потрапив в ТОП-10 найбільш продаваних пісень Великобританії. Вперше ж на творчий потенціал цього хлопця звернула увагу Лілі Аллен, яка відразу ж підписала його на свій лейбл «In The Name Of», порівнявши енергетику Оделла з енергетикою самого Девіда Боуї. Зараз на рахунку музиканта вже два успішних альбоми – «Long Way Down» і «Wrong Crowd».

Престижні нагороди. У 2013 році Том став першим чоловіком, який отримав премію «Brits Critics 'Choice Award». Раніше цієї премії удостоювались лише жінки. Серед списку володарів впадають в око такі імена, як Адель і Florence + The Machine.

Якісна поп-музика. Для тих, кому не вистачає поп-музики з позитивним і красивим аранжуванням в стилі сера Елтона Джона, творчість британця припаде до душі. Тому що Том скрупульозно дотримується канонів класиків. «Голос+фортепіано» – формула, з поміччю якої Оделл синтезує емоції. Звучання підсилюється завдяки безлічі перкусій, гітар, і звичайно ж, синтезаторів. Проте основним інструментом залишаються клавішні. Вони вплітаються в сюжет композиції не тільки у вигляді звуків, але і в якості героїв пісень.

Вічні цінності. У живому виконанні музика Тома звучить щиро і чуттєво.  Тут не знайдете електронного фльору та новомодних експериментів. Проте саме це і є гарантією того, що пісні Оделла не втратять своєї актуальності і через десятиліття. Виконавців на кшталт Тома Оделла аудиторія буде вітати завжди. Тому що хороший голос і чесні, розумні пісні відносяться до категорії вічних цінностей – поряд з любов'ю, дружбою, правдою.

Квитки на концерт Тома Оделла в Києві: https://kasa.in.ua/tom-odell