УКР

Lords of the Sound. Music is Coming 2

10 квітня 2022 | 19:00

Про подію

ПІСЛЯ ТРІУМФАЛЬНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ГАСТРОЛЕЙ ОРКЕСТР “LORDS OF THE SOUND” ПОВЕРТАЄТЬСЯ З НОВОЮ ПРОГРАМОЮ “MUSIC IS COMING 2”! ТИ НЕ МОЖЕШ ЦЕ ПРОПУСТИТИ!

Дух, магічність і потужність закладені в кожній ноті, в кожному русі диригента та музикантів, що виконують саундтреки з культових кінокартин: Мандалорець, Відьмак, Гра Престолів, Гаррі Поттер, Вікінги, Годинникові Галактики, Пірати Карибського моря, Чудо-жінка, я, П'ятий , Аватар, Володар Перстнів, Фантастичні звірі, Шалений Макс, а також не обійдеться без яскравих представників фентезійних комп'ютерних ігор: World of Warcraft, Assassin Creed, Mortal Kombat, The Witсher.

Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, і поєднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. Насправді, в якій є місце казкам і міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, що не піддаються відомим законам фізики.
Чи інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Але без музики картина була б досконалою.

Lords of the Sound формують нову виставу та репутацію поняття "оркестр". Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні та за кордоном. Проводячи понад сто концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики.

Соліст: Ярослав Радіоненко

Диригент: Шахрай Фатхізаде.

Продюсер: Андрій Новаторов.

Рекомендуємо