УКР

Про подію

Оксана Муха в Івано-Франківську з програмою «Найгарніші пісні України»

Переможниця проекту «Голос країни» Оксана Муха 20 листопада дасть концерт у місті Івано-Франківськ. Виступ відомої виконавиці у супроводі групи музикантів відбудеться у Драмтеатрі імені І.Франка. Початок – 19:00.

Оксана Муха – талановита співачка та скрипалька. Свій творчий шлях вона розпочала у складі оркестру «Леополіс», з яким протягом п’яти років гастролювала країнами Європи.

У 2011-му році Оксана здобула Гран-прі у Міжнародному конкурсі імені Квітки Цісик. Сьогодні спів та голос Оксани часто порівнюють з манерою виконання Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», –  каже народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку.

2019 рік став визначним для Оксани, адже під керівництвом зіркового продюсера Danа Balanа вона здобула перемогу у найвокальнішому шоу України «Голос країни» у команді зіркового тренера Дан Балана. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні». «Так звучить душа України, так співає сама Україна», - казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Слід наголосити, що у травні цього ж року Оксана отримала почесне звання «Заслужена артистка України».

Зараз популярність талановитої виконавиці зашкалює. Її обожнюють мільйони співвітчизників та слухачів з інших куточків світу. Оксана плідно гастролює містами Батьківщини та за кордоном, бере участь у музичних проектах, дає інтерв’ю та чарує прихильників новими образами.

У чому ж секрет такої шаленої популярності Оксани Мухи?

Відповідь очевидна: Оксана – це душа українського народу, це голос турботливої берегині, це емоції закоханої дівчини, це давні традиції наших предків…Творчість співачки дуже різноманітна та охоплює старовинні українські народні пісні, класичні композиції і, звісно ж, авторські експериментальні роботи.

У творчій скарбниці Оксани є три платівки: «RE:SHETO», «При Ватрі», «Колядки і Щедрівки».

Мета Оксани Мухи проста і велична водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня – код української нації», - каже співачка.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерти Оксани Мухи 20 листопада в Івано-Франківську - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо