УКР

KADEBOSTANY ВІДІГРАЮТЬ КОНЦЕРТ У КИЄВІ

Вже цієї зими відбудеться єдиний в Україні концерт групи Kadebostany. 26 листопада клуб Atlas заповнить музична магія цих швейцарців. У вас буде можливість здійснити подорож у Поп-республіку Кадебостан і познайомитись з її президентом Вільямом Джеремієй та його прекрасною супутницею Крістіною з неземним голосом.

Проголошена ця «країна» у Женеві в 2008 році. За цей час Kadebostany своєю шаленою енергетикою, світом і сприйняттям прикували до себе увагу. На їх рахунку два альбоми, останній з яких, «Pop Collection» вийшов в 2013-му році. Світова слава прийшла до групи в з хітовим синглом «Castle in the Snow», записаному за участю французького електронщика The Avener. Та в творчості Kadebostany є куди більше цікавих речей.

Фірмові фанфари надають їх музиці помпезності, а багата інструментальна секція з трубами, скрипками, гітарою і банджо створюють об’ємне ні нащо не схоже звучання. Тож, у швейцарців прекрасно все: стиль, музика, вокал, візуальне шоу. Їм дійсно вдається на концертах створити свою атмосферу, перемістити глядача у свій світ, який діє за іншими законами.

Що ж для українських шанувальників приготували резиденти поп-імперії? Гадаємо, що на нас чекають прем’єри, адже в цьому році вийде новий альбом групи, перший сингл якого, названий «Frozen to Death», звичайно ж, буде включений в концертну програму разом з «Teddy Bear» та «Castle In The Snow».І все це в супроводі візуального шоу, маршів, прапорів та інших обов’язкових складових естетики Kadebostany.

Квитки на концерт Kadebostany: https://kasa.in.ua/index.php/kadebostany-kyiv