УКР

КОЛОРИТНА ЕЛЕКТРОНІКА

Проект ONUKA – це ковток свіжого повітря навіть для найдосвідченіших шанувальників електронної музики. Епічні виступи ONUKA full band, де окрім Нати грають ще 2 дівчини, що грають на ударних та клавішних, а також 2 тромбона, валторна і бандура – це гримуча суміш. Сказати, що такий склад колективу незвичайний та досить оригінальний для електронної музики, нічого не сказати. Вся ця екзотична суміш класичних і народних інструментів стала не тільки особистим проривом ONUKA, але й всієї української музики.

Створення такого проекту – це свідчення виняткового музичного обдарування, смаку та сміливості Нати Жижченко, вокалістки, автора пісень та головного ідеолога ONUKA.

Ната ввібрала все найкраще від своєї родини, адже вона народилася в сім'ї музикантів. Її дідусь, Олександр Шльончик – відомий майстер народних інструментів і музикант. Саме на його честь названо проект ONUKA. Бабуся – співачка і бандуристка, мати і дядько – піаністи, а сама Ната отримала освіту етнокультурологія. Це той самий випадок, коли без перебільшення можна сказати, що музика супроводжує все життя, зокрема і є самим життям.

Дівчина займається музикою з дитинства. У 9 років вона стала солісткою духового оркестру Національної гвардії України, в 10 почала складати перші музичні фрагменти, а в 15 захопилася електронною музикою. Нагадаємо, що за плечима Нати співпраця з багатьма музикантами: The Maneken, R-tem, Zavoloka.В минулому році група виступила на кількох великих фестивалях східної Європи, включаючи Sziget, де їх зустріли з великим інтересом.

Нещодавно ONUKA закінчила роботу над новим EP, реліз якого відбудеться 8 лютого 2016 року! Міні-альбом отримав назву «V I D L I K». До нього увійдуть чотири треки – два українською («Svitanok», «Vidlik») та два англійською мовою («Other», «19 86»).

Але це ще не всі сюрпризи: під час програми гурт використає інноваційний пристрій Magic Gloves, призначений для керування звуком за допомогою рухів рук. А також крім традиційних для ONUKA бандури, сопілки, трембіти, тромбона, валторни, у нових композиціях будуть задіяні такі народні інструменти, як цимбали, ліра бугай. Палітра електронних звуків також зазнає змін – для презентації нового матеріалу в Києві буде вперше використаний електромузичний інструмент терменвокс, який експерти називають одним з найскладніших у світі.

Тож, чекаємо на концерт колоритної електроніки від ONUKA 9 квітня в столичному клубі Sentrum.

Квитки: http://kasa.in.ua/onuka-kyiv-9-04