УКР

КРАЩІ КЛІПИ 2015 РОКУ

Ми вирішили підбити підсумки цього насиченого року, і пропонуємо вам ознайомитись із кращими, на нашу скромну думку, українськими відеороботами 2015 року. Всі вони настільки різні за задумом, стилем, емоціями, але, безсумнівно, ці роботи стали яскравими сторінками нашого року.

БУМБОКС – ЛЮДИ

Пісня увійде до макси-синглу, презентація якого відбудеться вже 4 квітня! У кадрі художник і дизайнер Евеліна Яцеленко, яка пише слова слідом за вокалістом Андрієм Хливнюком червоною і чорною фарбою. Все, що написано, не може бути виправлено, і ти невідривно, протягом п'яти хвилин стежиш за рукою з маркером.

ХРИСТИНА СОЛОВІЙ – ПІД ОБЛАЧКОМ

Абсолютно магічна, чаруюча музика Лемківщини у виконанні Христини Соловій зцілює всі рани. Містичне відео «Під облачком» - це вже другий кліп юної співачки.  

ДЖАМАЛА – ЗАПЛУТАЛАСЬ

У кадрі кліпу на пісню «Заплуталась» ми так і не побачили Джамалу, адже у ньому акценти поставлені зовсім не на акторську гру персонажів, а на мову тіла і танцю. За словами співачки, передати «оголений нерв» цієї роботи танцюристи мали за допомогою рухів, жестів та міміки, а особлива постановка мала підштовхнути глядачів до роздумів про тваринну частину людської натури, її особливу природу та інстинкти.

LOBODA – ОБЛИШ

Любов - це головна рушійна сила, це єдиний сенс життя, це те, що робить нас неймовірно сильними і шалено слабкими одночасно. І LOBODA знає про це як ніхто інший. У новому кліпі на першу україномовну пісню співачки "Облиш" артистка показала найтоншу та найглибшу суть любові, її жертовність.

ОКЕАН ЕЛЬЗИ – ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗНОВ

Зворушлива до сліз історія, в якій вміщено ціле життя.  Святослав Вакарчук розповів, що під час обговорення майбутньої роботи, у них виникла своєрідна порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в нашій державі та люди такого ж віку на Заході. Чи впливає на їхній стан соціальний статус та матеріальний достаток, або ж справа в більш відкритому та щирому ставленні до життя, внутрішніх цінностях та взаємоповазі? З рештою, саме цю проблематику було вирішено висвітлити у новому кліпі «ОЕ» на пісню «Життя починається знов».

THE HARDKISS – TONY, TALK!

Відео «Tony, Talk !», режисером якого виступив креативний продюсер і гітарист The Hardkiss Вал Бебко вийшло в жовтні. Слідом група випустила мініальбом «Cold Altair», акцент в якому зроблений на етнічному мелодиці та оригінальності звучання. Як завжди стильно, якісно та зі смаком.

PIANOБОЙ – КОХАННЯ

Спільна романтична робота Дмитра Шурова та студії «Квартал 95» під символічною назвою «Кохання» знайшла відгук у серцях українських меломанів завдяки своїй легкій чуттєвій атмосфері, кумедній постановці та талановитій акторській грі.

ТНМК – ГУПАЛО ВАСИЛЬ

В цьому році ТНМК подарували Україні перший супергероя Гупало Василя.  У згаданому відео зображені моменти його епохальної боротьби з ворожими темними, які майстерно створив молодий український фільммейкер та аніматор Сашко Даниленко.

ДРУГА РІКА – ЗАСИНАЙ

Усі люди сплять і бачать сни. Але жодній людині не підвладна можливість контролювати власні сновидіння. Уві сні кожен із нас потрапляє у свій світ. У когось там панує повний сюрреалізм, а для іншого сон — своєрідна перепустка в паралельну реальність.

ІВАН ДОРН «ГРЕБЛЯ»

Кліп на пісню «Гребля» увійшов до другого альбому Івана Дорна «Randorn». Відеоряд до пісні, який був створений в Лос-Анджелесі під час туру музиканта по США, вийшов самим відвертим серед усіх робіт Івана.