УКР

MONATIK LOVE IT РИТМ ТУР

18 серпня 2019 | 20:30

Про подію

MONATIK - 18 серпня - Кривий Ріг

Один з найпопулярніших артистів сучасного українського шоубізу Діма Монатик приїде у твоє місто з новим альбомом Love It РИТМ! 18 серпня на стадіоні “КЗРК” (шахта Жовтнева)  міста Кривий Ріг він влаштує грандіозне шоу, яке не залишить байдужим нікого!

Рекомендуємо купити квитки на концерт MONATIK у Кривому Розі завчасно, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки. Ти можеш придбати квитки у фан-зону та відриватися на повну, або ж обрати сидячі місця та просто насолоджуватися музикою улюбленого артиста. kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Лови ритм на стадіоні свого міста!

Дмитра Монатика недарма називають моноартистом - різноманітність його творчих амплуа вражає: талановитий співак, автор пісень, кліпмейкер, композитор, саунд- продюсер, постійний учасник різноманітних тв-шоу, актор… 

За свою творчу кар'єру Монатік став володарем дванадцяти знакових нагород від музични премій YUNA, ЖАРА, ELLE та M1. Але найголовнішою нагородою для артиста стало визнання публіки. Концерти Діми збирають цілі стадіони його прихильників - доказ цьому неймовірне Stadium Show MONATIK Love It РИТМ, яке зібрало 1 червня повний НСК “Олімпійський”.

Зовсім скоро Monatik завітає і у твоє місто з великим стадіонним концертом на підтримку нового альбому “Love It РИТМ”. Тур охопить 10 міст, серед яких Дніпро, Херсон, Вінниця, Кривий Ріг, Черкаси, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Маріуполь та Харків. Не пропусти концерт у своєму місті!

Рекомендуємо