УКР

Alter Ratio. Sacred place

27 березня 2021 | 19:00

Про подію

Alter Ratio. Sacred place
27 березня, 19:00
Особлива програма від вокального ансамблю Alter Ratio складена спеціально для унікального акустичного простору відреставрованої Андріївської церкви — традиції поліфонічної музики Ренесансу поєднаються із сакральною музикою сучасних європейських композиторів.
У головній частині програми твори композиторів Золотої доби англійської музики − Томаса Талліса та Вільяма Бьорда — вершина розвитку англійської духовної поліфонічної музики. А італійський Ренесанс на концерті представлений унікальними хроматичними мадригалами загадкового Карло Джезуальдо да Венози.
У програмі:
Вільям Бьорд / William Byrd (1534-1623) /GB/
Томас Талліс / Thomas Tallis (1505-1585) /GB/
Карло Джезуальдо да Вeноза / Carlo Gesualdo da Venosa (1566-1613) /IT/
Арво Пярт / Arvo Part (1935) /EE/
Ола Джейло / Ola Gjeilo (1978) /NO/
Максим Шалигін / Maxim Shalygin (1985) /UA/NL/
Alter Ratio — це школа виховання альтернативної виконавської свідомості, гнучкої та рухливої, готової до всього нового у сфері сольного й хорового співу, відкритої до сміливих композиторських та режисерських експериментів. Основне завдання колективу — розширення меж академічного вокального виконавства і знайомство з нетрадиційними вокальними техніками та сценічним досвідом. Alter Ratio бере участь у культурно-освітніх проектах, міжнародних та всеукраїнських фестивалях.
Художній керівник ансамблю − Ольга Приходько.
Концерт почнеться 27 березня о 19:00 у залі Андріївської церкви.

Рекомендуємо