УКР

«Мелодія Всесвіту»

02 квітня 2020 | 19:00

Про подію

«Мелодія Всесвіту» в Києві!

Любі мешканці та гості столиці, запрошуємо вас на дійсно незвичайну подію цієї весни - концерт-медитацію під назвою «Мелодія Всесвіту» з Ніколаєм Ооржаком, який відбудеться 2 квітня 2020 року у Київському Будинку кіно.

«Мелодія Всесвіту» - це ексклюзивний концерт-медитація шамана Ніколая Ооржака за участю Назгуль Шукаєвої та Володимира Соляника! У цей неповторний вечір ти познайомишся із унікальним мистецтвом тувинського горлового співу.

Ніколай Ооржак – один з найвідоміших майстрів цієї прадавньої традиції. Горловий спів, та й ще у виконанні шамана – це не просто звук, це розкриття глибини та краси духовного Всесвіту. Сила й мудрість природи, нескінченний простір Космосу – душа подорожує та набуває внутрішньої гармонії разом з мелодією шаманського співу.

Назгуль Шукаєва – співачка в стилі етно-джаз, володіє рідкісним діапазоном голосу від горлового співу до сопрано, саме це дає їй можливість виконувати як автентичний фольк, джаз, так і сучасну академічну музику.

Володимир Соляник – відомий український джазовий піаніст-імровізатор, заслужений артист України.

3 причини прийти на «Мелодію Всесвіту» в Києві:

  1. Це унікальна нагода відкрити для себе по-справжньому неповторний вид музичного мистецтва – горловий спів! Дійсно, концертів такого формату зараз майже не відбувається, тому не прогав цю подію!
  2. Традиційний тувинський горловий спів – це глибина, космічна подорож у паралельний всесвіт… Тим паче у виконанні корінного шамана, спів якого будуть майстерно доповнювати Назгуль Шукаєва під музичний акомпанемент від Володимира Соляника.
  3. Це прекрасна можливість провести час з друзями та рідними, поринувши у атмосферу космічного співу та віртуозної музики. Такого перформансу ти точно не чув і не бачив. Отож, приходь та готуйся отримати море досі незнаних емоцій та вражень.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт-медитацію «Мелодія Всесвіту» 2 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо