УКР

Петро Чорний

12 квітня 2022 | 19:00

Про подію

Петро Чорний у Києві

Зірковий виконавець представить свою нову музичну програму “На долонях степу”, а до участі у концерті знаменитого артиста циганського походження також запрошено спеціальних гостей. Цього вечора для вас співатимуть Анастасія Лапіна, гурт Black and soul, а також гурт “Циганські наспіви” ім. Миколи Федоренкова. Музикою та пристрасною циганською культурою Петро захоплювався з самого дитинства, що не дивно – мати композитора Галина Чорна виконувала старовинні циганські романси, а батько працював у Чернігівській філармонії.

З підліткового віку Петро Чорний виступав на сцені у складі ансамблю “Циганські наспіви”, художнім керівником якого і був його батько Микола Федоренков. Сольну кар'єру артист розпочав ще далекого 1996 року, і з того часу його музична творчість неодноразово приносила йому престижні премії та нагороди, не кажучи вже про любов широкої аудиторії. Гастролював з популярними естрадними виконавцями пострадянського простору, такими як В. Леонтьєв, Л. Долина та ін. Цього вечора гості доторкнуться до  його чудових творів і зможуть відчути на собі непереборні чари ромської пісні та проникливої музики в живому виконанні.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Петра Чорного 12 квітня 2022 року у Києві — онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або послугами «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • бронюй квиток та оплачуй готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо