УКР

Scorpions.CRAZY WORLD TOUR

12 листопада 2019 | 19:00

Про подію

Найулюбленіша і затребувана українськими фанатами рок-група повертається до нас зі своїм Crazy World Tour! Концерт відбудеться 12 листопада у київському Палаці Спорту.

"Коли ми випустили альбом Crazy World в самому кінці холодної війни і вирушили в тур, світ був дійсно божевільним - але в повітрі відчувалася надія на більш спокійне майбутнє, - згадує лідер Scorpions Клаус Майне, - Тепер світ стає все божевільнішим з кожним днем".

Якщо світ і стає все більш божевільним і непередбачуваним, то любов українських фанатів до групи Scorpions залишається незмінною ось уже довгі десятиліття. І не дивно, адже Scorpions стали однією з перших західних рок-груп, які "пробили" залізну завісу в 1988 і 1989 роках. Їхній головний хіт Wind Of Change, що піднявся у 1991 році на вершини хіт-парадів 11 країн став золотою класикою року. А концерти групи ось уже 30 років незмінно збирають десятки тисяч шанувальників.

Цієї осені Scorpions знову приїдуть в Україну, щоб виконати Wind Of Change, Send Me An Angel та інші хіти, на яких виросло не одне покоління любителів року!
 

Рекомендуємо