УКР

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

06 березня 2020 | 19:00

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» в Києві!

Жителі та гості столиці! Національний балет Грузії «Сухішвілі» 6 березня 2020 року виступить в Палаці «Україна». Ти обов’язково маєш бути там!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» - це дивовижні танці з різних регіонів Грузії. Їх номери насичені надзвичайно складними хореографічними елементами, майстерністю та розмаїттям кольорів. Артисти крутяться на колінах на сцені по колу, запускають шаблі та кинджали, а потім їх вправно ловлять. А жінки, ніби плавають по сцені та виблискують вишуканими сукнями.

Ще від початку свого заснування «Сухішвілі» складався з 35 учасників, та поступово їх кількість зростала і зараз в колективі є понад 500 танцюристів. Творчий шлях «Сухішвілі» починався з виступів у Грузії, та згодом учасники почали успішно гастролювати Росією, а пізніше почали набирати популярність в європейських країнах та США. За останніми даними, колектив відвідав з концертами понад 90 країн світу. Учасники, як і репертуар «Сухішвілі» неодноразово змінювалися, але автентичність, колорит та індивідуальні особливості досі залишаються незмінними, хоча від часу заснування минуло більше 75 років. Має балет і власний оркестр, який супроводжує танцюристів на сцені.

Роком заснування «Сухішвілі» прийнято вважати 1945, коли Іліко Сухішвілі та його дружина Ніно Рамішвілі вирішили заснувати балет. Протягом всієї історії ансамблю, ним керували нащадки засновників, завдяки чому і збереглися первозданні традиції та самобутність.

5 причин піти на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» в Києві:

  1. Артисти підготували для тебе вражаючу шоу-програму! 100 танцюристів та 2500 костюмів..ну як тобі? Вражаючі масштаби підготовки, правда?
  2. В програмі унікальні інструменти, прадавні традиції Грузії, народні обряди, автентичні особливості виконання народних танців!
  3. «Сухішвілі» - це наче ураган на сцені! Ти не зможеш відвести очей від цього видовища!
  4. Маєш прекрасну нагоду взяти свою сім’ю чи навіть зібратися цілою родиною і радісно та весело провести часм разом в супроводі цих талановитих грузинів, а те, що ви побачите на сцені, запам’ятається на все життя! Такий подарунок їм точно припаде до душі, отож, не пропусти цю нагоду!
  5. Якщо ти прийдеш на це шоу, ти відкриєш для себе «вир танцю» і це ще далеко не всі привілеї, бо ці талановиті люди точно знають, чим тебе здивувати. Навіть, якщо ти найбільший скептик!

Хочеш купити білети?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» 6 березня 2020 року в Києві: - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

Рекомендуємо