УКР

Про подію

Концерт класичної музики «Звуки арфи» у Києві!

Чарівний зимовий вечір у незрівнянній атмосфері класики – це не мрія, а реальність! Запрошуємо тебе на неймовірну подію – концерт класичної музики під назвою «Звуки арфи», який відбудеться 23-го січня 2020-го року у Національному заповіднику «Софія Київська».

Культурний центр Дім «Майстер Клас» вкотре радує меломанів та поціновувачів мистецтва культурними подіями. Цього разу проект MK Classics підготував для тебе теплий та затишний музичний перформанс «Звуки арфи» за участю талановитих музикантів. У цей вечір для тебе гратимуть Дмитро Кузьмін – флейта, Валентина Буграк – альт та Ярослава Некляєва – арфа.

На тебе чекає фантастична програма! У «Звуках арфи» лунатимуть Клод Дебюссі (Соната Тріо для флейти, альта і арфи), Моріс Равель (Сонатіна Тріо для флейти, альта і арфи), Золтан Алмаші (Тріо для флейти, альта і арфи), Арнольд Бакс (Елегічне Тріо для флейти, альта і арфи).

3 причини прийти на подію «Звуки арфи» у Києві:

  1. Нагода поринути у безмежний світ класики, доторкнутись до прекрасного та повністю поринути у глибину звучання арфи, флейти та альта у руках справжніх професіоналів своєї справи.
  2. Ти матимеш можливість не лише почути прекрасні твори відомих у всьому світі композиторів, а й особисто поспілкуватись із музикантами після виступу, почаювати у дружній компанії творчих особистостей та отримати море позитивних вражень і натхнення.
  3. Квиток на «Звуки арфи» може стати оригінальним подарунком до різдвяних свят. Адже отримані емоції після концерту класичної музики гарантовано залишаться надовго у спогадах!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Звуки арфи» 23-го січня 2020 року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо