УКР

LOBODA ПОКАЗАЛА ВІННИЦІ ГРАНДІОЗНЕ ШОУ

LOBODA ПОКАЗАЛА ВІННИЦІ ГРАНДІОЗНЕ ШОУ

Всеукраїнський тур неперевершеної Loboda «К черту любовь» набирає обертів. Вінниця стала 9-м містом, яке відчуло на собі силу краси та голосу поп-зірки і без бою здалось у полон звабливій співачці. Як це було читайте у нашому матеріалі.

22 жовтня у міському «Будинку офіцерів» відбувся довгоочікуваний концерт Loboda. Співачка привезла у Вінницю шоу європейського рівня, в якому звук, світло, декорації і сценографія працюють як один злагоджений механізм. Повідомлялось, що поп-зірка та її команда зовсім не збирались у тур, тому що вони повністю сконцентровані над записом нового альбому, проте це не завадило «Lобанді» створити зовсім нове шоу, підготувати феєричні постановки та зшити велику кількість костюмів. В цьому вся Loboda: вона ніколи не повторюється, завжди дивує і намагається бути краще, ніж була вчора.

Як і очікувалось, квитки були повністю розпродано. Тож, зал заповнений вщент, публіка затамувала подих у передчутті грандіозного дійства, сцена готова приймати співачку. Відкрив концерт підопічний подюсерського центру Світлани Лободи репер Gadar, який пізніше ще раз з’явився на сцені з дебютною композицією «Не плачь».

У цей вечір прозвучали всі найпопулярніші пісні співачки, від яких у «Будинку офіцерів» стало дійсно гаряче. Нарешті Вінниця почула у живому виконанні такі пісні, як «Облака», «К черту любовь», «Твои глаза», «Не нужна», «Революция». Деякі композиції несподівано отримали абсолютно нове життя: на «Be My Valentine» артистка сіла за ударні,  хіт «Под лед» прозвучав двічі: у стилі регі, під час виконання якого LOBODA спустилася в зал, щоб бути ближче до глядачів, і в оригінальній версії.

Не обійшлось і без прем’єр: артистка порадувала шанувальників новими композиціями «Невеста», «Ангелок», «Чуть-чуть», «Одной масти», які увійдуть у її майбутній альбом «Шепоты и крики». Кожна пісня артистки перетворилась на цілу історію, в якій поєднались вокал, танець і акторська гра співачки та її балету. Світлана у буквальному сенсі проживала кожну композицію, майстерно грала різні ролі.

Протягом вечора співачка декілька разів кардинально змінювала образ: від відвертого блискучого вбрання до довгої елегантної сукні. Артистка привезла велику кількість костюмів для своїх танцівників і музикантів, завдяки яким вони були не просто фоном, а яскравими органічними персонажами, за якими було цікаво спостерігати.

Традиційно закривав концерт запальний хіт «Пора домой». Проте зал не відпускав улюблену співачку, яка привезла у місто справжнє свято музики, кохання і краси. Під гучні оплески Loboda вийшла на біс, щоб одарити вінничан своєю щирою посмішкою і ще однією піснею.  

Тур «К черту любовь» охопить ще 6 українських міст і завершиться 8 березня великим сольним концертом LOBODA в київському Палаці спорту. Квитки на концерти туру можна придбати за посиланням: https://kasa.in.ua/Loboda