УКР

Сергій Притула та "Вар'яти ШОУ"

16 жовтня 2020 | 18:00

Про подію

«Вар’яти Шоу» у Луцьку!

Любі жителі та гості міста Луцьк, щиро запрошуємо вас на феєричну подію – гумористичний концерт Сергія Притули та «Вар’яти Шоу», який відбудеться 16-го жовтня 2020 року у Волинському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Шевченка.

«Вар’яти Шоу» - це унікальна творча одиниця, яка об’єднала у собі найкращих гумористів України. Слід зазначити, що це єдине україномовне гумор-шоу, у якому абсолютним табу є нецензурна лексика та мінімум жартів про нижче поясу та політику. Свою ставку вар’яти зробили на всім відомі побутові ситуації і не прогадали.

Сьогодні до складу шоу входять: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук та Сергій Притула (за сумісництвом очільник команди).

2020-ий рік є дещо особливим для «Вар’яти Шоу», адже вони святкуватимуть свою першу ювілейну річницю – десятиліття! Розділять цю радість учасники гумор-шоу, звісно ж, з тобою, даруючи тобі зі сцени неймовірний заряд позитиву та щастя. Спеціально з нагоди ювілею Сергій Притула і Ко підготували нову програму, яка стовідсотково накриє нестримною хвилею гумору кожного глядача.

Зверни увагу! Якщо твій квиток придбаний на непарні ряди, приходь на перегляд шоу о 17:30, якщо на парні - 20:00. До зустрічі!

3 причини піти на «Вар’яти Шоу» у Луцьку:

  • Це унікальна нагода побачити гумористів номер один в Україні, насолодитись їх акторською грою, щирістю та автентичністю. Звісно ж, родзинкою вар’ятів є їх колоритний український гумор, який припаде до смаку кожному.
  • «Вар’яти Шоу» - це перш за все майстерність кожного актора; це чітко продумані образи та сюжети; це близький та рідний кожному з нас гумор; це живе, невимушене спілкування із залом та, час від часу, геніальні імпровізації.
  • Кажуть, що сміх подовжує життя…Після перегляду шоу від Сергія Притули та його вар’ятів, сміливо стверджуємо, що додаткових п’ять років життя тобі гарантовані!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на україномовне «Вар'яти Шоу» 16-го жовтня 2020 року у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо