УКР

Чоловік перед дзеркалом-скасовано!

25 травня 2018 | 19:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

25 травня в Львові відбудеться моновистава—Чоловік перед дзеркалом.Єдиний і головний її актор—знаний гуморист,каскадер,режисер Віктор Андрієнко.

Чоловік перед дзеркалом-комедія з елементами настальгії,це іронічний монолог від імені покоління,це відверті зізнання.Зрілий чоловік робить відверті зізнання про своє покоління.

От наприклад-що думає чоловік дивлячись на чужу жінку і чого боятися зустрічі однокласників.

Один з секретів моновистави її актор,за плечима у Віктора Андрієнка життєвий і профісійний досвід.В його фільмографії майже 40 робіт.Крім них,чого варте Шоу довгоносиків,20 років минуло,а всі памятають жарти цих диваків.Або роль у популярному телешоу Велика різниця.Чи не менш складна,роль арбітрів в шоу ICTV Комік на мільйон.

Він вже грав у класичних спектаклях та фільмах,виступав каскадерам,був режисером.Віктор Андрієнко зізнається,роль у моновиставі йому запропонували вперше.І на неї він погодився лише коли переконався,що ця роль йому близька.

Рекомендуємо