УКР

Довженко перетворює

19 вересня 2020 | 19:00

Про подію

Дійство «Довженко перетворює» у Львові!

Запрошуємо тебе на святкове музичне дійство під назовю «Довженко перетворює», яке відбудеться 19-го вересня 2020-го року у Концертній залі Центру Довженка, що у Львові.

«Довженко перетворює» - неймовірне мистецьке дійство, приурочене творчості класика світового кінематографу Олександра Довженка. Програма вечора – це поєднання перегляду найкращих кіноробіт метра під музичний супровід від оркестру Львівської національної філармонії.

«У програмі «Довженко перетворює» буде перегляд кращих кіноробітметра під музичний супровід від оркестру Львівської національноїфілармонії. Під час заходу звучатимуть твори таких виконавців, як Л. Колодуба, А. Білошицького, М. Скорика, А. Кос-Анатольського, М. Корчинського та М. Гранджани», -- зазначила директор Центру Довженка Марта Іванишин

У дійстві прийматимуть участь:

  • Солісти оркестру: Устим Жук (альт); Олександр Мартинов (тромбон); Іванна Митрогран (арфа).
  • Режисер проекту – Олексій Хорошко;
  • Диригент – Сергій Хоровець.

Директорка Центру Довженка Марта Іванишин зазначила: « Немає сумніву, що фільми Довженка — перлини світової кіноіндустрії, які й на сьогодні не втратили своєї актуальності та формують сучасне мислення. Тож запрошуємо всіх охочих на перегляд мистецького дійства. Диригуватиме музичним супроводом Сергій Хоровець. Медіахудожником заходу є Олексій Хорошко».

3 причини піти на дійство «Довженко перетворює» у Львові:

  • Це унікальна дізнатись про творчий шлях Олександра Довженка, віддати йому честь та насолодитись його майстерними кіно роботами, які не залишать нікого байдужим.
  • «Довженко перетворює» - неповторне музичне дійство, яке б не могло з’явитись, якби не майстерна музична підтримка музикантів Львівської національної філармонії, грою яких ти зможеш насолодитися у фантастичній арт атмосфері цього вечора.
  • Не пропусти пречудову нагоду провести вражаючий осінній вечір у компанії друзів та близьких, з головою поринувши у глибокий та актуальний світ кінематографу О. Довженка.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на дійство «Довженко перетворює» 19-го вересня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо