Джаз-Коло / Jazz Kolo Львів - квитки на концерт 16.01.2019
УКР

Джаз-Коло / Jazz Kolo

16 січня 2019 | 18:00

Про подію

  Шимон Міка (народився в 1991 році) - один з найталановитіших гітаристів молодого покоління, призер міжнародного конкурсу джазової гітари ім. Ярека Шміетана, Гран-прі Jazz Nad Odrà та багато інших.

Визнаний за чудову техніку та звук, він також захоплює аудиторію незвичайною зрілістю. Великі особистості, такі як Пітер Бернстайн, Майк Стерн та Джон Аберкромбі висловили захоплення його талантом.

Шимон зіграв на численних національних та міжнародних фестивалях (наприклад, Джазовий фестиваль Montreux, Jazz Fest Wien) та брав участь у багатьох джазових майстернях.
У 2016 році закінчив Магістерську програму з Музичної Академії в Катовіцах, продовжив навчання в Базелі в Jazz Campus. У 2017-2018 роках він брав участь у програмі Fousyear, де працював над музикою та виступав разом з Авішаєм Коеном, Курт Розенвінкелем, Дейвом ГХоландом, Марком Тернером, Джошуа Редменом.
Щоденно він поділяє сцену з провідними польськими джазовими музикантами, що є частиною оригінальних музичних проектів.
Він також є композитором. Дотепер було випущено три компакт-диски з його оригінальною музикою: "Орган Spot" органом, "Popyt" Матеуш Палка / Szymon Mika Quartet та його останні тріо альбоми: "Unseen" і "Togetherness" записана польським басистом Максом Мухою та ізраїльським / американським барабанщиком - Зівом Равицем.
Піотр Шмідт, з 1985 року джазовий трубач, музичний виконавець,  ліцейний заступник, викладає у католицькиму оркестровому Інституті джазу з PWSZ в Нісі. Абсолютна Академія Музичного з Катовіцам, з вересня 2016 р. Навчається під керівництвом доктора наук з музичних творів у Золотому народному навчальному закладі "Міста Глівіце", присвяченому артистичним та культурним традиціям (2012 р.) та заслуженому освіту Міністерства культури та національної довіри (2013 р.). Піотр Шмідт отримує стипендію Університету Луїсвілла, штат Кентуккі, США 2006 рік. Працював з такими музикантами як: Вальтер Сміт III, Алекс Хатчінгс, Ернесто Сімпсон, Ян Пташин, Врублевський, Збігнєв Намислововський, Гжегож Нагурскі, Данте Лукіані, Мацей Сикала, Адам Вендт, Гжех Піотровський, Петро Барон, Вісле Пьеерегорлок, Войцех Каролак, Войцех Мирчек, Апостоль Антімос, Марек Напіоруковскі, Домінік Ванія, Павел Качмарчик, Павел Томашевський, Казімеж Йонкіс, czy Міхал Баранскі. Також, з такими популярними виконавцями як: Кристина Пронько, Ева Бем, Куба Бадач, Десять типів Меса (Петра Шмідта) і Муж.
Піотр Шмідт є автором на диригретуру мистецтва видавництва SJRecords, який, за часів семирічної історії, видав 38 письменників з легкої музики та музики та фанатів джазу.
Адам Загорський
Талановитий джазовий барабанщик, піаніст і композитор. Закінчив Сидданську музичну консерваторію в Данії та консерваторію ім. Прінса Клауса в Нідерландах. За його музичну кар'єру він познайомився з відомими митцями та пройшов уроки у відомих музикантів та вчителів з усього світу, таких як: Збігнєв Вромбел, Кшиштоф Прзибилович, Пітер Калужний, Ендрю Зубек, Адам Вендт та Анджей Олейніцак, Андерс Могенсен, Ерік Орум, Білл Стюарт, Боб Гулотті, Ларс Янссон, Гарі Томас, Лайонел Луеке, Стів Альтенберг, Джост Ван Сайк, Скуллі Сверріссон, Джон Холленбек, Марк Дюкре, Робін Евбенкс, Дж. Д. Уолтер, Алекс Сіп'ягін, Джоел Фрахм та багато інших.
Він грає концерти та приймає участь у різних міжнародних проектах як лідер групи або як сайдмен у багатьох країнах, таких як Польща, Чехія, Німеччина, Данія, Швеція,Ісландія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Туреччина, США. Учасник таких проектів: Weezdob Collective, Adam Zagórski Nonet, Тріо Якуба Сковороньського, Zagórski Kożdziela Співпраця Włodek Pawlik Trio (Grammy Awarded), Zagajewski & Pawlik, Ulyanica, Познанський джазовий філармонічний оркестр, Piotr Scholz Sextet
Закус Ігор закінчив Львівське музичне училище та Консерваторію. На професійній сцені з 1985року. Понад 25років є одним з кращих українських інструменталістів. Багаторазово був визнаний кращим бас-гітаристом України, за рейтингом музичних видань.
Закус Ігор представляв Україну в Росії, Англії, Австралії країнах Європи з джазовими та естрадними програмами. Ним записано 25 СD дисків, п’ять з них-сольні альбоми.
Закус Ігорє засновником проекту Jazz Kolo. В результаті ним випущено 14 DVD та 15 CDдисків та змонтовано 45 музично-телевізійних передач авторської музики українських джазменів, які транслюються на українських ТВ каналах
Закус Ігор  зібрав, укомплектував та випустив своєрідну аудіо-антологію українського джазу, що складається з 7-ми CD дисків.
На ТВ каналі М1 Ігор презентував авторський музичний телепроект AdLibitum.
Виконавський та практичний досвід  поєднує, викладаючи клас бас-гітари, композицію та музичний практикум в Київському національному університеті культури і мистецтв та Київському Інституті музики ім. Глієра.
http://igorzakus.com.ua/uk  

Рекомендуємо