УКР

Про подію

Хор імені Григорія Верьовки подарує львів’янам величне Різдвяне дійство

У період Різдвяних і Новорічних свят до Львова завітає Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки. За доброю українською традицією, у цей святковий період прийнято ходити в гості з колядою, тож учасники хору приготували містянам приємний подарунок – великий концерт «Різдво іде по світу». 15 січня 2018 року на сцені Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться яскраве різдвяне дійство.

Об’єднані любов’ю до мистецтва

Всесвітньо відомий Хор імені Григорія Верьовки за час свого 75-річного існування підкорив майже всі континенти, з гастрольними турами відвідав безліч країн, популяризуючи українське народне мистецтво в усьому світі. У репертуарі хору – понад 1000 творів, які сьогодні виконують більше, ніж 150 відомих музикантів, співаків, хореографів. Такий потужний колектив своїми незабутніми виступами спонукає публіку щиро захоплюватись ним і стоячи зустрічати й проводжати зі сцени своїх улюбленців під час концертів у різних містах України та Європи.

Великий святковий концерт Хору імені Григорія Верьовки - Різдвяне диво, на яке очікує ціле місто

Коли місто Лева, оповите м’якою сніговою ковдрою, занурюватиметься у зимову сутінь, у Львівській Опері хурделитиме від емоцій. На львів’ян очікує шалена енергетика артистів і віртуозне виконання хореографічних композицій, потужне звучання різдвяних творів із різних куточків України, а також найпопулярніших пісень із різних країн світу, які подарують слухачам учасники хору. Це будуть незабутні дві години справжнього музичного екстазу!

Концерт «Різдво іде по світу» – саме та різдвяна казка, до якої може потрапити кожен

І для цього потрібно зовсім небагато – лише Ваше бажання та квиток, який Ви можете придбати онлайн чи в касах міста. До речі, продаж квитків на грандіозний святковий концерт Хору імені Григорія Верьовки у Львівській Опері вже розпочався.

Придбайте квитки на фейєричний різдвяний перфоманс – концерт Хору імені Григорія Верьовки у Львівській Опері!

Не зволікайте! Купуйте квитки вже сьогодні, адже охочих насолодитись яскравим дійством і вживу почути колядки та щедрівки у звучанні легендарного Хору імені Григорія Верьовки, ой як багато!

Заколядуймо разом!

Приходьте поодинці та парами, невеличкими гуртами чи шумними компаніями, сім’ями та родинами, запрошуйте сусідів і гостей із інших міст, адже це саме той концерт, де всі мають бути разом, де можна в унісон заколядувати, побажати один одному всіляких гараздів! Зануртесь у чудову неповторну атмосферу святкування Різдва та Нового року, яка буває в ці дні лише у Львові! І нехай всі наші віншування збудуться і подарують кожній родині та всій Україні велику любов, щастя, достаток, злагоду та мир!

Запис концерту від 16 січня 2017. Хор ім. Г. Верьовки «Різдво іде по світу»

Рекомендуємо