Каблуками по брусчатке -скасовано! Львів - квитки на концерт 28.04.2018
УКР

Каблуками по брусчатке -скасовано!

28 квітня 2018 | 20:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

Вперше у Львові! Концерт групи Каблуками по Брусчатке (КпоБ)

 

Суперфіналісти популярного талант-шоу Х-Фактор, група Каблуками по Брусчатке (КпоБ) з великим сольним концертом у Львові!

 

28 квітня у клубі  Picasso група Каблуками по Брусчатке (КпоБ) представить львів’янам сольну програму. Протягом двох годин концерту ви почуєте авторські пісні колективу, а також кавери на відомі хіти, які музиканти виконували в рамках шоу Х-Фактор.

 

Група Каблуками по Брусчатке (КпоБ) – це ураган гарного настрою, ніжності та харизми! Кожна пісня – це міні-вистава з запальними танцями у віртуозному виконанні музикантів щирих та веселих пісень про життя та кохання. Учасники колективу пройшли непростий шлях від театральних сцен та симфонічних оркестрів до великих концертних майданчиків, фестивалів та всеукраїнських телепроектів. Каблуками по Брусчатке (КпоБ) роблять незабутнє шоу, справжнє свято та задають гарний настій із перших нот!

 

Приходьте 28 квітня на концерт групи Каблуками по Брусчатке (КпоБ) у клубі Picasso та переконайтеся в цьому на власні очі та вуха!

 

Відкриття клубу о 19:00

Початок концерту о 20:00

Рекомендуємо