Kontradikshn (Словенія) Львів - квитки на концерт 12.04.2017
УКР

Kontradikshn (Словенія)

12 квітня 2017 | 20:00

Про подію

Подія перенесена на травень, дата виступу ще уточняється.                      
Kontradikshn  характеризує себе в якості Словенського електро-рок гурту. Їхня музика є унікальним міксом  брейк-біту, сучасної електронної музики і drum'n'bass. Меседж, який гурт несе своєю музикою, може сприйматись як доволі інтимно, так і особистісно, це вже залежить виключно від самого слухача.
 
"Це ніби The Prodigy зустрілись з Laibach, і по дорозі наштовхнулись на The Chemical Brothers, і всі разом вони дають унікальний концерт, який можна почути лише раз в житті. На цьому концерті ви знову відчуєте себе молодим, свіжим, актуальним і доступним. "
 
ГОЛОВНЕ
 
У 2013 році група зайняла 2 місце на найбільшому фестивалі для груп-початківців у на території колишньої  Югославії на площі в місті Баня-Лука, Боснія і Герцеговина (Kontradikshn обрали серед 400 гуртів і вони виступили перед  5000 аудиторією і здобули 2-ге місце на фестивалі).
 
У 2014 році вони випустили EP-альбом "Анатомія" після турне на території всієї колишньої Югославії.
 
У 2015 році вони входили були в TOP5 нових гуртів Словенії, згідно з MENT Ljubljana. Того року вони мали численні концерти в Словенії, Хорватії та Боснії.
 
Вони випустили дебютний альбом "Рефреймінг" в 2016 році, після турне по Хорватії, Сербії,
 
Македонії, Чорногорії та Боснії.
 
Kontradikshn отримали статус  одного з топових Словенських електро-панк-рок гуртів з найцікавішими живими виступами серед новачків на території колишньої  Югославії.

Рекомендуємо