УКР

Літній вечір у Ботанічному саду

25 червня 2021 | 18:00

Про подію

Літній вечір у Ботанічному саду у Львові!

Львівський національний університет імені Івана Франка – освітнє та наукове серце не лише Львова, а й України, у цьому році святкує своє 360-річчя. Основною ціллю Університету є виховати інтелектуальну та наукову еліту, підтримати потенціал і прагнення талановитих та обдарованих молодих людей до наукового розвитку. Саме тому Львівський університет розпочинає проект із формування стипендійного фонду для підтримки студентів та аспірантів, призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Символічним початком створення стипендійного фонду стане Літній вечір у Ботанічному саду, що збере випускників та друзів Університету.

Львів - місто кави, автентичних кав'ярень, неповторних архітектурних символів та тисяч туристів. І мало хто знає, що в середмісті розташована справжня перлина садово-паркового мистецтва Ботанічний сад Львівського Університету.

Насадження у ботанічному саду щонайменше на 100 років старші. Серед колекцій ботанічного саду – друга за об’ємом колекція рододендронів в Україні (125 таксонів). Серед екземплярів ботанічного саду – 64 рослини, занесені до Червоної книги України. Серед колекцій ботанічного саду – 145 видів ірисів. Колекція тропічних та субтропічних рослин – одна з найстаріших в Україні. Окремі види рослин цієї колекції збереглись з 1852 року. Колекцію внесено до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання. Колекція тропічних та субтропічних рослин налічує 1500 видів та є фондом генетичних ресурсів рослин, яким загрожує зникнення в природних місцезростаннях.

Колекції ботанічного саду входять до складу Національного надбання України.

Літній вечір у Ботанічному саду – це чудова нагода провести атмосферний вечір, слухаючи джазову музику у справжній перлині садово-паркового мистецтва Ботанічному саду Університету. Ще з кінця ХІХ століття Ботанічний сад був улюбленим місцем відпочинку львів’ян, традиційно тут відбувались заходи з вишуканою музикою. Сьогодні, ми хочемо надати цьому місцю особливого туристичного значення, показати його унікальність та познайомити усіх з Національним надбанням України, а також зробити добру справу – підтримати молодих науковців.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку освіти та науки підтримати створення стипендійного фонду та провести цей незабутній Літній вечір у колі однодумців та приятелів Університету.

Програма вечора:

18:00 – 18.30 –  початок та екскурсія Ботанічним садом  

18:30 – 19.30 – урочисте відкриття вечора та творчі номери від студентів Університету

19.30 – 20.00  – дегустація крафтових вин

20.00 – 20.45 –  Христина Соловій

21.00 – 21.45 – гурт Wszystko

21.45 –  заключне слово та спілкування під живу музику

Впродовж заходу буде діяти Тихий благодійний аукціон.

Захід проводиться з дотриманням всіх карантинних норм.

Деталі:
за тел +380989238899 (Аліна)
email: marketing@lnu.edu.ua

https://www.facebook.com/events/847487055977028

https://lnu.edu.ua/litniy-vechir-u-botanichnomu-sadu/

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Літній вечір у Ботанічному саду 25-го червня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо