УКР

Про подію

Відвертий діалог із легендою театру і кіно – незрвнянною Адою Роговцевою

Поговорити про наболіле, про життя в усіх його виявах, поглянути на звичні й прості речі очима непересічної жінки, яка вписала яскраву сторінку в історію розвитку українського кіно й театру, Ви матимете змогу вже зовсім скоро – 8 вересня, прийнявши запрошення Ади Роговцевої зустрітись у місті Лева під куполом славетного Національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Мистецтво жити повсякденням і цінувати його вартісність

Усе велике насправді виявляється в малому і звичному. Це так важко помічати в гонитві за примарним майбутнім, а ще важче природно існувати в цьому життєвому круговороті нинішньості. Однак геніальній акторці сучасності Аді Роговцевій це вдається, здавалося б, так легко!

Уся глибина її мудрості - в умінні просто йти по життю з гідністю, звіряти слова і вчинки з власним сумлінням, щиро тішитись простим речам, по-дитинному вірити в людей, радіти митям щастя, насолоджуватись буденністю і вбачати красу там, де її вкрай важко помітити… Нею захоплюються мільйони! Вона стала кумиром і наставником для цілих поколінь! Її без перебільшення можна назвати епохальною постатю, яка створила неповторний профіль українського театрального мистецтва й сьогодні, не покладаючи рук, знову і знову під бурхливі овації виходить на улюблену сцену, щоби продовжувати безконечний діалог зі своєю вдячною публікою.

Залежна лише від любові: Ада Роговцева разом із колегами представить у Львові театральну постановку «Прості речі»

8 історій, викладених у форматі інтерв’ю чи радше дружньої бесіди з Адою Роговцевою, які ввійшли до однойменної книги “Прості речі”, котра нещодавно з’явилась друком, лягли в основу яскравого і водночас проникливого душевного перфомансу. Зірковий склад акторів – близьких друзів і дорогих Аді Миколаївні людей представить у Львові незабутнє дійство, розкривши глибину та філософію внутрішнього світу та звивистого життєвого шляху зірки українського театру та кіно.

Її виступи завжди викликають бурхливі емоції та щедрі овації, вистави з її участю завжди аншлагові, а фільми – одразу стають бестселерами. Відверта і щира людина; непересічна, цікава, обдарована особистість; чуттєва, любляча і віддана жінка; геніальна й неймовірно харизматична акторка сучасності – саме такою її знають глядачі і постійно радо купають її у любові та шані. І вона їм завжди відповідає взаємністю.

Я не можу бути вільна від любові, бо люди мене таки люблять, не готова відмовитись від цього, від щасливих моментів спілкування зі своїм глядачем”, - зізнається Ада Миколаївна.

Придбайте квитки на незабутню зустріч із Адою Роговцевою заздалегідь! Такого шансу - вживу поспілкуватись з легендарною акторкою, відчути її неповторний шарм, - втратити просто не можна!

Замовте квитки онлайн чи купіть у касах міста за вигідною ціною! Не зволікайте! Адже охочих потрапити в коло обраних, яким пощастить побувати на театральному дійстві за участю легендарної Ади Роговцевої, дуже багато, а кількість квитків обмежена. Тож покваптесь! І зверніть увагу, що саме в мережі наших кас Ви можете придбати квитки без переплат і сервісного збору.

Рекомендуємо