УКР

Про подію

До Дня усіх закоханих кращий шоу-оркестр країни BIGSHOW ORCHESTRA презентує грандіозне шоу у Львівській опері, яке об’єднає на одній сцені оркестр, хор, рок-бенд та солістів, і, навіть, ді-джея.

Кращі музиканти та виконавці  об‘єднались, аби подарувати вам нову програму «Світові хіти про кохання»!

Романтичні хіти останніх десятиліть з репертуару Taylor Swift, Maroon 5, Coldplay, Imagine Dragons, Miley Cyrus, Lady Gaga, Enrique Iglesias, а також безсмертні твори від Queen, Sting, Lara Fabian, Whitney Houston звучатимуть в унікальному звучанні, яке подарує

BIGSHOW ORCHESTRA – сучасний шоу оркестр, який поєднує бездоганне та професійне виконання з візуальним супроводом та шоу!

Шоу «Світові хіти про кохання» не має жодних жанрових обмежень, тому в неймовірному оркестровому виконанні звучатимуть легендарні хіти Eminem, 50 Cent та Armin van Buuren.

Солісти вечора - Вікторія Ященко, Юрій Рокецький, Анастасія Яценко, Ксеня Царенко

Диригент - Роман Мачишин

Ведучий – Олег Пригода

Спеціальний гість – DJ Van Gogh

Проведіть цей вечір з коханою людиною в романтичній атмосфері Львівської опери. Подаруйте собі перегляд феєричного музичного та світлового шоу!

І не забувайте, ми обов‘язково переможемо!

Адже частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на підтримку справжніх наших героїв, які невпинно знищують зло – бійців ЗСУ, завдяки яким буде можливий цей вечір!

Рекомендуємо