УКР

Wellboy

19 листопада 2021 | 20:00

Про подію

Новий сенсаційний проект Юрія Бардаша, який не підкоряється шаблонами сучасного шоу-бізнесу!
Wellboy випустив свій перший кліп на пісню під назвою «Гуси».
Про це артист розповів на своїй сторінці @ a.wellboy в Інстаграм.
«Гуси» - це пісня в жанрі «провінціал», в якій художній шифр слів і музики відображають не тільки мій внутрішній світ, а культурний код українського народу », - ділиться Антон Вельбой.
Пісня «Гуси» - це перший плід співпраці Wellboy і продюсера Юрія Бардаша, відомого по роботі з групами «ГРИБИ» і Quest Pistols.
«Місія продюсера - відкривати нові імена. Wellboy той самий артист, який підкорить Україну своєю щирістю виконання і чесністю текстів. Він крутий в своїй простоті! Wellboy привернув мене своїм світоглядом, яскравою особистістю і безперечними хітами! », - каже Юрій Бардаш.
Разом з прем'єрою пісні відразу вийшов кліп. Режисером виступив Євген тріпл, який також є саунд-продюсером пісні «Гуси»
«Оскільки пісня називається« Гуси », то кожен кадр відео так чи інакше має відсилання до птахів. Хто знайде хоч одну сцену без гусей - отримає від мене подарунок! » - Євген тріпл.
Wellboy - простий хлопець з українського села Грунь.
Його шлях на українську сцену тернистий: рік тому Антон був учасником шоу «Х-фактор» дійшовши до фіналу, але не виграв шоу. Їм був захоплений Андрій Данилко, зазначивши, що він єдиний з учасників, хто заслуговує на увагу.
«Виграє тільки той, хто програвав. Рік після шоу я писав нові пісні, зараз настав їх час! Я не люблю говорити, я люблю співати.
 

Рекомендуємо