Razomfest 2018 / література та подорожі Львів - квитки на виставу 13.05.2018
УКР

Razomfest 2018 / література та подорожі

13 травня 2018 | 12:00

Про подію

Захоплива мандрівка Razomfest (література та подорожі) над українським Парнасом: відстань тривалістю у п’ятиріччя

Полюбляєте насолоджуватись прекрасним, подорожуючи щораз іншими місцинами, пізнаючи незнані країни, підкорюючи нові вершини? З насолодою смакуєте добірним українським словом, зачитуючись літературними смаколиками?

Тоді Ви, як і сотні постійних відвідувачів фестивалю, спраглих на інтелектуальний допінг, також із нетерпінням чекатимете 13 травня 2018 року!

12 травня (музика) – https://kasa.in.ua/razomfest-2018-muzika

Razomfest-2018 (література та подорожі): Усі дороги ведуть до Львова…

Саме тут, на перехресті культур, у туристичній столиці України відбудеться найбільше мистецьке дійство – V ювілейний Razomfest (література та подорожі). В інтелектуальному центрі Галичини зберуться поціновувачі сучасної української літератури та музики, щоби вдосхочу насититись тією неповторною атмосферою фестивалю, що поєднав у собі синкретизм мелодії, слова, яскравих вражень від цікавих подорожей.

Цього разу фани фесту зможуть доторкнутись до живого слова іменитих письменників сучасності: Юрія Винничука, Юрія Іздрика, Івана Байдака, Андрія Любки, заглибитись у філософію їхньої життєтворчості, а також поспілкуватись із відомим мандрівником, який відвідав близько 40 країн світу (у тому числі й екзотичних), - Максом Кідруком.

Унікальний фестиваль, що перевершує всі очікування!

Мегакрутий саунд української музики від найкращих виконавців країни, авторські твори сучасних поетів, прозаїків та есеїстів, відверті зізнання й захопливі історії про неймовірні пригоди під час мандрівок світом… І все це в дружньому колі однодумців!

Дивовижний коктейль емоцій, інтелектуалізм і шалений драйв

Шанувальники Razomfest (література та подорожі) – в очікуванні весни… Активно викуповуючи квитки на довгожданий фестиваль, вони готуються до незабутнього перфомансу, адже цьогоріч Razomfest відзначає свою першу ювілейну дату.

Покваптесь придбати квитки на Razomfest-2018 (література та подорожі) чи замовити їх онлайн!

Не пропустіть грандіозне свято, сповнене сюрпризів і неймовірно цікавих зустрічей, інтригуючих історій і захопливого спілкування з непересічними людьми сучасності.

Замовляйте квитки на ювілейний Razomfest (література та подорожі) у Львові вже зараз!

Не проґавте свій шанс! Квитки першої та другої черги вже у продажу. Придбайте їх зручним для Вас способом: на нашому сайті чи в касах міста.

Ми реалізовуємо квитки виключно за собівартістю - без будь-яких переплат з Вашого боку, а також без сервісного збору!

Рекомендуємо