УКР

М83 ВПЕРШЕ ДАДУТЬ КОНЦЕРТ В УКРАЇНІ

17 листопада в Києві очікується відбудеться знакова музична подія – в рамках європейського туру вперше в Україні відбудеться концерт французької інді-поп групи M83.

Космічна музика М83 своїм бурхливим потоком проломила всі двері, що вели у великий шоу-бізнес у 2011 році з виходом альбому «Hurry Up, We're Dreaming», хоча на цей час їй було вже 10 років. Вони буквально підсадили світ на свій трек «Midnight City», який досі залишається популярним. Завдячуємо їм і появою «Outro» і «Wait», які можна почути у безлічі телевізійних шоу і фільмах. М83 – це і незабутні саундтреки, в їх архіві – робота до науково-фантастичного блокбастеру «Облівіон», і до фільму «Диваргент».

Синтетичне звучання, над яким так плідно працює Ентоні Гонсалес, дійсно відмінне, а голос дівчини просто чудовий. Часом М83 нагадують музику 80-х, навіюють ностальгію, яка веде слухача назад у юність і водночас дають можливість одним оком зазирнути у майбутнє.

В цьому році група М83 опублікувала довгоочікуваний новий альбом – «Junk». Він став першим студійним альбом гурту за 5 років. Для «Junk» Гонсалес пустився у справжню авантюру зі звуками і стилями, яких раніше не було в його музиці. Ретро синтезатор, джазові клавішні 30-40х, гітарні запили, партії струнних, всі ці, здавалося б несумісні один з одним інгредієнти, після того як потрапляють в міксер під назвою «Junk» виливаються в дуже смачний і свіжий коктейль, розкуштувати який не вдасться за один раз. Його треба смакувати і пробувати знову і знову.

І у киян буде така можливість вже 17 листопада у «Stereo Plaza». Програма концерту буде вибудувана навколо цієї платівки, і доповнена найвідомішими композиціями за 15 років існування колективу. М83 – група, яка шалено любить музику і те, що вона робить, і ви можете повністю перейнятися цим, варто тільки придбати квиток на їх концерт та віддатись їх космосу.

Квитки вже на нашому сайті: https://kasa.in.ua/index.php/m83-junk-kyiv