УКР

METALLICA ВИПУСТИЛА НОВИЙ АЛЬБОМ ВПЕРШЕ ЗА 8 РОКІВ

Чутки про новий альбом Metallica ходили з 2011 року, коли басист Роберт Трухільо сказав, що група знаходиться в студії і працює над свіжим матеріалом. Ветерани металу витримали небувалу для себе, 8-річну паузу з моменту виходу минулого студійника. Однак не схоже, що всі ці роки група сиділа склавши руки – «Hardwired… To Self-Destruct» вийшов аж на двох дисках у стандартній версії і на трьох – делюксовій. Продюсером став Грег Файделмен, який раніше працював з System Of A Down, Black Sabbath, Slayer та іншими.

«У музичному плані цей альбом –  великий крок вперед після «Death Magnetic», і в творчому плані ми знаходимося у відмінній формі, –  каже Хеммет, – до цих пір здається, що ми ще не все сказали, і нам є куди розвиватися і що досліджувати. На мій погляд, останні три-чотири роки ми набрали пристойний хід».

З 1500 тисячі чернеток на IPodі у Ларса Ульріха в результаті і був зібраний альбом хронометражем близько 80 хвилин. Протягом 12 довгих пісень Джеймс Хетфілд, немов розгніваний бик, люто гарчить про нікчемний стан людства. Його обурення як завжди виливається  у піснях, оголюючи приховане почуття злоби і гніву.

Альбом відкриває сингл «Hardwired», який і дав назву платівці. Композиція звучить так, як ніби на дворі знову 1980-ті, учасники Metallica молоді і зелені, а треш-метал як жанр знову в зеніті.  До речі, сам Хетфілд зізнався, що нова робота нагадує їх ранні платівки завдяки стандартному ладу, який привносить елемент юності і розбещенності.

На альбомі є все, чим так славиться Metallica: рифи з самих глибин пекла, могутня ритм-секція, божевільні і цікаві соло Кірка Хеммета. Попри свій фірмовий стиль, група продовжує ризикувати та шукати своє звучання.

Придбати «Hardwired...» можна за посиланням: https://itunes.apple.com/ru/album/hardwired...to-self-destruct/id1145400124

 

Квитки на найкращі події на нашому сайті: https://kasa.in.ua/