УКР

Музика з фільмів Тарантіно: улюблені саундтреки

 

Хтось любить Квентіна Тарантіно за чорний гумор, хтось за неочікувані повороти сюжету. Можливо, ви просто дивитеся всі фільми Квентіна Тарантіно, тому що це Квентін Тарантіно. А ще його фільми можна любити за круті та вдало підібрані саундтреки, які стають культовими, а деякі ще й вдруге отримують шанс на популярність. 

"Little Green Bag" стала одним із саундтреків "Скажених псів", першого фільму Тарантіно. Пісня написана у 1969 році Джорджем Бейкером, в 70-х вона займала провідні позиції в чартах.

"Girl, You’ll Be A Woman Soon" – пісню написав Ніл Даймонд у 1967. У фільмі “Кримінальне чтиво” звучить кавер від гурту Urge Overkill.

Сцена, де герої Уми Турман та Джона Траволти танцюють під "You Never Can Tell" Чака Беррі, відома навіть тим, хто не дивився "Кримінального чтива". Написана ж пісня на початку 60-х.

І на десерт ще декілька саундтреків "Джанго вільний", які різні за стилем, але, здається, для фільму нічого кращого не підбереш: Brother Dege "Too Old to Die Young", Rick Ross "100 Black Coffins", Anthony Hamilton & Elayna Boynton "Freedom".

Подивимося, яка музика з "Одного разу в Голлівуді" стане улюбленою та впізнаваною саме завдяки фільму, або ж знову популярною через багато років. Стрічка зараз у прокаті, тому не пропусти)