УКР

На екваторі літа: десятка релізів

Літо перетнуло екватор, тому згадуємо декілька музичних новинок червня-липня. Можливо, за турботами та відпустками ви не встигали слідкувати за нашими виконавцями. І от на що ми звернули увагу:

Гурт Фіолет презентував четвертий сингл з майбутнього альбому “Aurora”, який має побачити світ вже цієї осені.

Entree оприлюднили ЕР у двох частинах, українською та англійською мовами. І раптом ви не знали, Entrеe – це Олексій Шманьов, який також є вокалістом гурту KARNA, та Євген Касьяненко, лідер та гітарист гурту DkDance.

Осінній реліз  влітку від Без обмежень – відеоробота на пісню “Листопад”.

Був’є випустили сингл “Сонечко шкварить”, який увійде до другого альбому гурту. Реліз запланований на осінь.

І ще у червні відбувся реліз від 5 Vymir синглу “Танцюю”.

Та Bahroma презентували відеороботу на пісню “На юг”.

Літня, легка, грайлива новинка від Kozak System – “Така, Як Літо”. До речі, автором тексту є Віктор Винник, фронтмен гурту Мері.

Неочікуваною колаборацією потішили Бумбокс & The Gitas. Невдовзі після релізу треку “Тримай мене” було презентовано і відеороботу.

Альбом “Everything is New” випустив Postman, він же Костянтин Почтар, вокаліст гурту 5 Vymir. Всього до релізу ввійшло 8 пісень.

The Gitas також презентували демонічне відео на пісню “Purge”. Цього літа групу можна почути в Україні як на фестивалях, так і на декількох сольних концертах.

Попереду ще аж половина літа, тобто ще багато музики. І навіть з цієї підбірки можна зрозуміти, що восени буде теж спекотно, тільки вже від майбутніх релізів!