УКР

НЕАНГЕЛИ: ВІД ЕПАТАЖУ ДО БЛИСКУ

Слова «НеАнгели вже не ті» актуальні як ніколи. На зміну відвертим костюмам прийшли елегантні сукні та лиск. Тож, не пропустіть концерт у своєму місті, адже на цьому сюрпризи від співачок не закінчуються. А поки згадуємо як НеАнгели стали зірками українськго шоу-бізнесу.

Популярний в Україні дует «НеАнгели» голосно заявив про себе у 2006 році піснею – «Ты из тех самых ...». Уже через два тижні композиція стала хітом, українські слухачі були вражені і заінтриговані сильними сексуальними низькими голосами солісток групи Вікторії і Слави. У дуету дійсно унікальні голоси: Віка – контральто, а Слава – меццо-сопрано. Саме завдяки успіху дебютного синглу, НеАнгелів запросили прикрасити обкладинку журналу «Playboy».

Спочатку планувалося, що група буде жіночим тріо, але, познайомившись один з одним, Віка і Слава зрозуміли, що третій учасниці не місце в колективі, вона просто не витримає їх вибуховий характер. До речі, Слава і Вікторія – це імена, якими Юрій Нікітін «нагородив» дівчат, повинні були принести групі славу і перемогу, що й сталося. Дівчата так зжилися зі своїми новими іменами, що не сприймають їх як сценічний псевдонім, а використовують і в житті.

«НеАнгели» дуже швидко і впевнено зайняли провідні позиції в українському шоу-бізнесі: їхні пісні стали лідерами радіо-чартів, кліпи зайняли топові позиції на музичних телеканалах, скандальні новини про них не сходили з таблоїдів, і тільки підігрівали епатажний імідж групи.

Всенародний хіт «Юра, прости ...» приніс групі дві нагороди: «Пісня року» і «Золота шарманка».  Зйомки кліпу на цю композицію довелося переносити, оскільки за сценарієм Віка мала по-справжньому керувати автомобілем, для чого їй терміново довелося освоїти навички водіння і отримати права.

НеАнгели активно співпрацюють з колегами по сцені. Так, група записала пісню і зняла кліп із всесвітньо відомою травесті-дівою Даною Інтернешнл. Для цього Дані довелося трохи вивчити російську. А незабутня композиція «Серень», яку дует виконав разом зі Стасом Костюшкіним також стала знаковою і довго трималася у різних чартах.

Якщо говорити про рекорди, то сингл «Отпусти» один з найуспішніших: за короткий термін потрапив в гарячу ротацію більше 100 радіостанцій України. НеАнгели завзяті колекціонери: Віка збирає статуетки ангелів, а у Слави велика колекція парфумів, кількість ароматів перевищує 100 штук!

Дует Слави і Віки унікальний тим,  що за роки їх кар’єри склад жодного разу не змінювався, а це рідкість для жіночих поп-колективів. Мабуть, секрет у їх дружбі та взаємоповазі, хоча іноді люблять поговорювати про сварки в колективі і вибухові характери дівчат.

Сьогодні шанувальники творчості групи НеАнгели просто не впізнають своїх улюблениць Віку і Славу. На зміну відв'язних треках «Шури-Мури», «Красная шапочка», де співачки були максимально відвертими і в нарядах, і в поведінці, і в текстах, у творчість НеАнгелів прийшли нові тенденції. Дівчата ведуть відносно тихий  і закритий спосіб життя, практично не дають інтерв'ю і не з'являються на гучних вечірках. І це при тому, що раніше зірки раз у раз потрапляли в епіцентр різних скандалів. Чим будуть дивувати своїх шанувальників на концертах залишається здогадуватись.

Квитки на концерти туру: http://kasa.in.ua/site/search/?s=%D0%BD%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%8B