Що відомо про новий альбом Thirty Seconds to Mars
УКР

Що відомо про новий альбом Thirty Seconds to Mars

2017 рік запустив конвеєр виробництва альбомів, які стали реакцією на політичну ситуацію. Всі вони мають різні обгортки: гостра сатира, відкрита критика, люті маніфести, складні алегорії.  В політику вдарились і Thirty Seconds to Mars.

 6 квітня відбувся реліз п'ятого студійного альбому «Amerika». Це перший повноформатник рок-групи за останні п'ять років з моменту релізу «Love, Lust, Faith and Dreams» у 2013 році. Весь цей час проактивний Джаред Лето не зникав з телекранів, червоних доріжок, реклами та глянцю.


Промо-акція платівки почалася незадовго до релізу. На підтримку альбому були випущені сингли «Rescue me» і «Walk On Water». Всього до платівки увійшло 12 композицій, серед яких колаборації з репером A$AP Rocky і поп-виконавицею Halsey.


Масу обговорень викликала обкладинка альбому: вона має аж 8 варіантів. На фонах різного кольору надруковані найпопулярніші імена в Америці, абревіатури, пози в сексі, найбільш обговорювані теми в Америці, найдорожчі бренди та інше. Всі ці обкладинки в рамках промокампанії з'явилися на білбордах в найбільших містах: в Лос Анджелесі, Лондоні, Сіднеї, Мельбурні, Торонто, Парижі, Берліні, Гамбурзі та багатьох інших.


Фронтмен групи Джаред Лето в своєму твіттері прокоментував ідею: «Для мене ці списки як капсули часу. Незалежно від контексту вони дивують, привертають увагу і провокують, але нам, як групі, вони дають можливість відчути культуру, частиною якої ми є, і час, в який ми живемо».


Фанати помітили, що Томіслав Милишевич, який є беззмінним гітаристом групи на протягом 15 років, зник з усіх промо-фотографій туру «The Monolith Tour», аватарів офіційних акаунтів на iTunes і Spotify. Також гітарист не виступав з групою на останніх концертах туру. Раніше було оголошено, що музикант взяв невелику перерву.

 

30 квітня у Палаці Спорту Thirty Seconds to Mars представлять новий альбом. Придбайте квитки на найочікуваніше рок-шоу цієї весни!