УКР

Що відомо про новий альбом Thirty Seconds to Mars

2017 рік запустив конвеєр виробництва альбомів, які стали реакцією на політичну ситуацію. Всі вони мають різні обгортки: гостра сатира, відкрита критика, люті маніфести, складні алегорії.  В політику вдарились і Thirty Seconds to Mars.

 6 квітня відбувся реліз п'ятого студійного альбому «Amerika». Це перший повноформатник рок-групи за останні п'ять років з моменту релізу «Love, Lust, Faith and Dreams» у 2013 році. Весь цей час проактивний Джаред Лето не зникав з телекранів, червоних доріжок, реклами та глянцю.


Промо-акція платівки почалася незадовго до релізу. На підтримку альбому були випущені сингли «Rescue me» і «Walk On Water». Всього до платівки увійшло 12 композицій, серед яких колаборації з репером A$AP Rocky і поп-виконавицею Halsey.


Масу обговорень викликала обкладинка альбому: вона має аж 8 варіантів. На фонах різного кольору надруковані найпопулярніші імена в Америці, абревіатури, пози в сексі, найбільш обговорювані теми в Америці, найдорожчі бренди та інше. Всі ці обкладинки в рамках промокампанії з'явилися на білбордах в найбільших містах: в Лос Анджелесі, Лондоні, Сіднеї, Мельбурні, Торонто, Парижі, Берліні, Гамбурзі та багатьох інших.


Фронтмен групи Джаред Лето в своєму твіттері прокоментував ідею: «Для мене ці списки як капсули часу. Незалежно від контексту вони дивують, привертають увагу і провокують, але нам, як групі, вони дають можливість відчути культуру, частиною якої ми є, і час, в який ми живемо».


Фанати помітили, що Томіслав Милишевич, який є беззмінним гітаристом групи на протягом 15 років, зник з усіх промо-фотографій туру «The Monolith Tour», аватарів офіційних акаунтів на iTunes і Spotify. Також гітарист не виступав з групою на останніх концертах туру. Раніше було оголошено, що музикант взяв невелику перерву.

 

30 квітня у Палаці Спорту Thirty Seconds to Mars представлять новий альбом. Придбайте квитки на найочікуваніше рок-шоу цієї весни!